Készült: 2020.10.01.04:22:23 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2006-2010

Paraméterek:
Képviselő: Dr. Gál Zoltán

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
11209/7 Az egyes rendészeti és migrációs tárgyú törvények módosításáról, valamint egyes törvényeknek a Vízuminformációs Rendszer bevezetésével összefüggő jogharmonizációs célú módosításáról Mécs Imre (MSZP), Dr. Gál Zoltán (MSZP) 2009.12.14
10875/25 A fegyveres szervek hivatásos állományú tagjainak szolgálati viszonyáról szóló 1996. évi XLIII. törvény módosításáról Dr. Gál Zoltán (MSZP) 2009.11.16
10875/24 A fegyveres szervek hivatásos állományú tagjainak szolgálati viszonyáról szóló 1996. évi XLIII. törvény módosításáról Dr. Gál Zoltán (MSZP) 2009.11.16
10875/23 A fegyveres szervek hivatásos állományú tagjainak szolgálati viszonyáról szóló 1996. évi XLIII. törvény módosításáról Dr. Gál Zoltán (MSZP) 2009.11.16
10875/22 A fegyveres szervek hivatásos állományú tagjainak szolgálati viszonyáról szóló 1996. évi XLIII. törvény módosításáról Dr. Gál Zoltán (MSZP) 2009.11.16
10875/21 A fegyveres szervek hivatásos állományú tagjainak szolgálati viszonyáról szóló 1996. évi XLIII. törvény módosításáról Dr. Gál Zoltán (MSZP) 2009.11.16
9555/22 A közbiztonság és a közrend védelmében, illetve fenntartásában közreműködő szervezetekre vonatkozó egyes törvények módosításáról Dr. Orosz Sándor (MSZP), Dr. Gál Zoltán (MSZP), Herbály Imre (MSZP) 2009.05.26
9555/21 A közbiztonság és a közrend védelmében, illetve fenntartásában közreműködő szervezetekre vonatkozó egyes törvények módosításáról Dr. Orosz Sándor (MSZP), Dr. Gál Zoltán (MSZP), Herbály Imre (MSZP) 2009.05.26
9555/20 A közbiztonság és a közrend védelmében, illetve fenntartásában közreműködő szervezetekre vonatkozó egyes törvények módosításáról Ecsődi László (MSZP), Földesi Zoltán (MSZP), Dr. Gál Zoltán (MSZP) 2009.05.26
9555/19 A közbiztonság és a közrend védelmében, illetve fenntartásában közreműködő szervezetekre vonatkozó egyes törvények módosításáról Ecsődi László (MSZP), Földesi Zoltán (MSZP), Dr. Gál Zoltán (MSZP) 2009.05.26
9555/18 A közbiztonság és a közrend védelmében, illetve fenntartásában közreműködő szervezetekre vonatkozó egyes törvények módosításáról Ecsődi László (MSZP), Földesi Zoltán (MSZP), Dr. Gál Zoltán (MSZP) 2009.05.26
9555/17 A közbiztonság és a közrend védelmében, illetve fenntartásában közreműködő szervezetekre vonatkozó egyes törvények módosításáról Ecsődi László (MSZP), Földesi Zoltán (MSZP), Dr. Gál Zoltán (MSZP) 2009.05.26
6218/26 A közrend, valamint az igazságszolgáltatás működésének védelme érdekében szükséges egyes törvénymódosításokról Dr. Gál Zoltán (MSZP), Dr. Bárándy Gergely (MSZP), Dr. Balogh László (MSZP) 2008.10.14
6218/25 A közrend, valamint az igazságszolgáltatás működésének védelme érdekében szükséges egyes törvénymódosításokról Dr. Gál Zoltán (MSZP), Dr. Bárándy Gergely (MSZP), Dr. Balogh László (MSZP) 2008.10.14
6218/24 A közrend, valamint az igazságszolgáltatás működésének védelme érdekében szükséges egyes törvénymódosításokról Dr. Gál Zoltán (MSZP), Dr. Bárándy Gergely (MSZP), Dr. Balogh László (MSZP) 2008.10.14
6218/23 A közrend, valamint az igazságszolgáltatás működésének védelme érdekében szükséges egyes törvénymódosításokról Dr. Gál Zoltán (MSZP), Dr. Bárándy Gergely (MSZP), Dr. Balogh László (MSZP) 2008.10.14
6218/22 A közrend, valamint az igazságszolgáltatás működésének védelme érdekében szükséges egyes törvénymódosításokról Dr. Gál Zoltán (MSZP), Dr. Bárándy Gergely (MSZP), Dr. Balogh László (MSZP) 2008.10.14
4177/17 A Rendőrségről szóló 1994. évi XXXIV. törvény módosításáról Dr. Gál Zoltán (MSZP) 2007.11.14
4177/16 A Rendőrségről szóló 1994. évi XXXIV. törvény módosításáról Dr. Gál Zoltán (MSZP) 2007.11.14
4177/15 A Rendőrségről szóló 1994. évi XXXIV. törvény módosításáról Dr. Gál Zoltán (MSZP) 2007.11.14
3892/12 Egyes adótörvények módosításáról Dr. Gál Zoltán (MSZP) 2007.10.08
3090/8 A fegyveres szervek hivatásos állományú tagjainak szolgálati viszonyáról szóló 1996. évi XLIII. törvény módosításáról Dr. Vadai Ágnes (MSZP), Dr. Gál Zoltán (MSZP) 2007.06.04
2838/49 A Magyar Köztársaság gyorsforgalmi közúthálózatának közérdeküségéről és fejlesztéséről szóló 2003. évi CXXVIII. törvény módosításáról Iváncsik Imre (MSZP), Gyula Ferencné (MSZP), Csontos János (MSZP), Botka Lajosné (MSZP), Dr. Gál Zoltán (MSZP), Farkas Imre (MSZP), Herbály Imre (MSZP), Jauernik István (MSZP), Dr. Vadai Ágnes (MSZP), Kis Péter László (MSZP), Dr. Czinege Imre (MSZP) 2007.05.08