Készült: 2020.08.11.11:58:02 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

Foglalkoztatási és munkaügyi bizottság
Típus állandó
Létrehozás 1998.06.25.
Megszűnés 2002.05.14.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Foglalkoztatási és munkaügyi bizottság tagjai változásának elrejtése

Foglalkoztatási és munkaügyi bizottság tagjainak változásai (20 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Filló Pál (MSZP) Elnök 1999.11.09. 2002.05.14. Dr. Sándor László (MSZP)
Dr. Sándor László (MSZP) Elnök 1998.06.25. 1999.11.09.  
Bernáth Ildikó (Fidesz) Alelnök 1998.07.08. 2002.05.14. Dr. Őry Csaba (Fidesz)
Dr. Sümeghy Csaba (Fidesz) Alelnök 1998.06.25. 2002.05.14.  
Dr. Őry Csaba (Fidesz) Alelnök 1998.06.25. 1998.07.08.  
Babák Mihály (Fidesz) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Bernáth Ildikó (Fidesz) Tag 1998.06.25. 1998.07.08.  
Borkó Károly (Fidesz) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Domokos László (Fidesz) Tag 1998.07.08. 1999.02.09. Dr. Őry Csaba (Fidesz)
Dr. Frajna Imre (Fidesz) Tag 2001.09.04. 2002.05.14. Mádi László (Fidesz)
Kovács Ferenc (Fidesz) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Lévai Tibor (Fidesz) Tag 1999.02.09. 2002.05.14. Domokos László (Fidesz)
Mádi László (Fidesz) Tag 1998.06.25. 2001.07.31.  
Dr. Rákos Tibor (Fidesz) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Benedek Mihály (MSZP) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Csintalan Sándor (MSZP) Tag 1998.06.25. 2000.02.08.  
Filló Pál (MSZP) Tag 1998.06.25. 1999.11.08.  
Dr. Juhászné Lévai Katalin (MSZP) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Dr. Nagy Sándor (MSZP) Tag 2000.02.08. 2001.02.13. Csintalan Sándor (MSZP)
Paszternák László (MSZP) Tag 1998.06.25. 2000.02.08.  
Paszternák László (MSZP) Tag 2001.02.13. 2002.05.14. Dr. Nagy Sándor (MSZP)
Dr. Sáling József (MSZP) Tag 2000.02.08. 2002.05.14. Paszternák László (MSZP)
Dr. Sándor László (MSZP) Tag 1999.11.09. 2002.05.14.  
Vargáné Kerékgyártó Ildikó (MSZP) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Dr. Boda Ilona (FKGP) Tag 1998.06.25. 2001.05.15.  
Molnár László (FKGP) Tag 1998.06.25. 2001.01.31.  
Dr. Orosházi György (FKGP) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Tardos Márton (SZDSZ) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Dr. Csáky András (MDF) Tag 1998.06.25. 2001.01.01.  
Németh Zsolt (MDF) 1 Tag 2001.01.01. 2002.05.14. Dr. Csáky András (MDF)
Kiss Andor (MIÉP) Tag 1998.06.25. 2001.02.13.  
Rozgonyi Ernő (MIÉP) Tag 2001.02.13. 2002.05.14. Kiss Andor (MIÉP)
Molnár László (független) Tag 2001.02.01. 2002.05.14.  

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.
Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Foglalkoztatási és munkaügyi bizottság Fidesz 8 40.00%
MSZP 7 35.00%
FKGP 1 5.00%
SZDSZ 1 5.00%
MDF 1 5.00%
MIÉP 1 5.00%
független 1 5.00%
Összesen 20 100.00%

Foglalkoztatási és munkaügyi bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok