Készült: 2020.11.28.00:28:18 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2018-

Paraméterek:
Képviselő: Dr. Bajkai István (Fidesz)

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
9284/5 A Magyarország helyi önkormányzatairól szóló 2011. évi CLXXXIX. törvény módosításáról Dr. Bajkai István (Fidesz) 2020.03.03
9280/5 Az emberkereskedelem áldozatainak kizsákmányolása elleni fellépés érdekében szükséges egyes törvények módosításáról Kocsis Máté (Fidesz), Czunyiné Dr. Bertalan Judit (Fidesz), Dr. Bajkai István (Fidesz), Dr. Selmeczi Gabriella (Fidesz), Hende Csaba (Fidesz) 2020.02.27
8044/16 Az Országgyűlés működését és a képviselők jogállását érintő egyes törvények módosításáról Dr. Bajkai István (Fidesz) 2019.12.04
8042/14 Az egyes házszabályi rendelkezésekről szóló 10/2014. (II. 24.) OGY határozat módosításáról Dr. Bajkai István (Fidesz) 2019.12.04
3635/4 A koncesszióról szóló 1991. évi XVI. törvény módosításáról Dr. Bajkai István (Fidesz) 2018.12.04
332/7 Magyarország Alaptörvényének hetedik módosítása Dr. Bajkai István (Fidesz) 2018.06.07