Készült: 2020.08.09.19:26:30 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2018-

Paraméterek:
Képviselő: Dr. Selmeczi Gabriella (Fidesz)

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
10516/7 Egyes törvényeknek az örökbefogadások elősegítésével összefüggő módosításáról Novák Katalin (Fidesz)
2020.05.20.: Dr. Selmeczi Gabriella (Fidesz), Nacsa Lőrinc (KDNP)
2020.05.20
9280/5 Az emberkereskedelem áldozatainak kizsákmányolása elleni fellépés érdekében szükséges egyes törvények módosításáról Kocsis Máté (Fidesz), Czunyiné Dr. Bertalan Judit (Fidesz), Dr. Bajkai István (Fidesz), Dr. Selmeczi Gabriella (Fidesz), Hende Csaba (Fidesz) 2020.02.27
710/8 A Nemzeti Közszolgálati Egyetem fenntartói jogait érintő egyes törvények módosításáról Dr. Selmeczi Gabriella (Fidesz) 2018.07.05