Készült: 2020.02.21.08:19:12 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2010-2014

Paraméterek:
Képviselő: Nógrádi Zoltán

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
12002/3 A Magyarország 2012. évi központi költségvetéséről szóló 2011. évi CLXXXVIII. törvény végrehajtásáról Nógrádi Zoltán (Fidesz) 2013.09.23
7309/23 Egyes víziközmű-szolgáltatással kapcsolatos törvények módosításáról Szekó József (Fidesz), Kósa Lajos (Fidesz), Nógrádi Zoltán (Fidesz), Dr. Kovács Zoltán (Fidesz) 2012.07.05
3652/5 A népegészségügyi termékadóról Nógrádi Zoltán (Fidesz), Vécsey László (Fidesz) 2011.06.27
3652/4 A népegészségügyi termékadóról Nógrádi Zoltán (Fidesz), Vécsey László (Fidesz) 2011.06.27
3652/3 A népegészségügyi termékadóról Nógrádi Zoltán (Fidesz), Vécsey László (Fidesz) 2011.06.27