Készült: 2019.10.15.00:05:12 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2006-2010

Sport- és turisztikai bizottság
Típus állandó
Létrehozás 2006.05.30.
Megszűnés 2010.05.13.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Sport- és turisztikai bizottság tagjai változásának elrejtése

Sport- és turisztikai bizottság tagjainak változásai (18 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Bánki Erik (Fidesz) Elnök 2006.10.24. 2010.05.13. Lasztovicza Jenő (Fidesz)
Lasztovicza Jenő (Fidesz) Elnök 2006.05.30. 2006.10.24.  
Pál Béla (MSZP) Alelnök 2006.06.19. 2010.05.13. Dr. Tompa Sándor (MSZP)
Dr. Tompa Sándor (MSZP) Alelnök 2006.05.30. 2006.06.19.  
Szijjártó Péter (Fidesz) Alelnök 2009.05.18. 2010.05.13. Lengyel Zoltán (független)
Almássy Kornél (MDF) Alelnök 2006.06.26. 2008.09.28.  
Lengyel Zoltán (MDF) Alelnök 2008.10.13. 2009.03.19. Dr. Vas János (független)
Dr. Vas János (MDF) Alelnök 2008.09.29. 2008.10.09. Almássy Kornél (független)
Dr. Bakonyi Tibor (MSZP) Tag 2006.06.19. 2007.06.19. Dr. Nagy Imre (MSZP)
Dr. Horváth Klára (MSZP) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Koscsó Lajos (MSZP) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Mohácsi József (MSZP) Tag 2007.06.25. 2010.05.13. Dr. Bakonyi Tibor (MSZP)
Dr. Nagy Imre (MSZP) Tag 2006.11.13. 2010.05.13. Dr. Tompa Sándor (MSZP)
Dr. Nagy Imre (MSZP) Tag 2006.05.30. 2006.06.19.  
Nagy Jenő (MSZP) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Pál Béla (MSZP) Tag 2006.06.19. 2006.06.19. Rába László (MSZP)
Páva Zoltán (MSZP) Tag 2007.11.05. 2010.05.13. Puch László (MSZP)
Páva Zoltán (MSZP) Tag 2006.05.30. 2007.10.15.  
Puch László (MSZP) Tag 2007.10.15. 2007.11.05. Páva Zoltán (MSZP)
Rába László (MSZP) Tag 2006.05.30. 2006.06.19.  
Dr. Tompa Sándor (MSZP) Tag 2006.06.19. 2006.11.13.  
Tóth József (MSZP) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Dr. Tóth József (MSZP) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Becsó Zsolt (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Hadházy Sándor (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Kovács Ferenc (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Lasztovicza Jenő (Fidesz) Tag 2006.10.24. 2010.05.13. Nagy Sándor (Fidesz)
Nagy Sándor (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2006.10.24.  
Szalay Ferenc (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Szijjártó Péter (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2009.05.18.  
Dr. Világosi Gábor (SZDSZ) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Dr. Gyenesei István (független) Tag 2006.05.30. 2008.05.27.  
Dr. Gyenesei István (független) Tag 2009.04.20. 2010.05.13.  
Lengyel Zoltán (független) Tag 2009.03.23. 2009.11.26.  

Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Sport- és turisztikai bizottság MSZP 9 50.00%
Fidesz 7 38.89%
SZDSZ 1 5.56%
független 1 5.56%
Összesen 18 100.00%

Sport- és turisztikai bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok