Készült: 2020.09.19.04:57:25 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2006-2010

Paraméterek:
Képviselő: Lukács Zoltán

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
T/10979 A közoktatásról szóló 1993. évi LXXIX. törvény módosításáról Tatai-Tóth András (MSZP), Dr. Szabó Zoltán (MSZP), Deák Istvánné (MSZP), Botka Lajosné (MSZP), Földesi Zoltán (MSZP), Rózsa Endre (MSZP), Katanics Sándor (MSZP), Kormos Dénes (MSZP), Dr. Kolber István (MSZP), Mohácsi József (MSZP), Szabó Gyula (MSZP), Tóth Tiborné dr. (MSZP), Sós Tamás (MSZP), Dr. Magda Sándor (MSZP), Bókay Endre (MSZP), Halmai Gáborné (MSZP), Dr. Schvarcz Tibor (MSZP), Keleti György (MSZP), Zatykó János (MSZP), Dr. Tittmann János (MSZP), Dr. Horváth Klára (MSZP), Lukács Zoltán (MSZP), Winkfein Csaba (MSZP) 2009.10.21
I/9590 Egyetért-e a Legfőbb Ügyész azzal, hogy gázkamrába küldeni egy etnikai csoportot ma Magyarországon csupán rongálás? Lukács Zoltán (MSZP), Horváth Csaba (MSZP) 2009.05.04
A/3813 Mikor kerül kihirdetésre a Tatabánya Erőmű Kft. hatósági ára? Lukács Zoltán (MSZP) 2007.09.24
I/2206 Milyen programsorozattal kapcsolódunk be az esélyegyenlőség évéhez? Lukács Zoltán (MSZP) 2007.02.28
K/1334 Milyen szigorúan ellenőrzi az APEH az albérleti díjakból származó jövedelmeket? Török Zsolt (MSZP), Winkfein Csaba (MSZP), Nyakó István (MSZP), Lukács Zoltán (MSZP) 2006.11.14
K/1189 Esélyegyenlőség az iskolákban? Török Zsolt (MSZP), Lukács Zoltán (MSZP) 2006.10.31
K/414 A digitális átállás Lukács Zoltán (MSZP) 2006.06.26