Készült: 2020.10.26.04:59:06 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2006-2010

Az Ifjúsági, szociális és családügyi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Típus Albizottság
Létrehozás 2007.03.05.
Megszűnés 2010.05.13.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Ifjúsági, szociális bizottság


Az Ifjúsági, szociális és családügyi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) tagjainak változásai (5 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Borsos József (Fidesz) Elnök 2007.03.05. 2008.10.06.  
László Tamás (Fidesz) Elnök 2008.10.14. 2010.05.13. Borsos József (Fidesz)
Farkas Imre (MSZP) Alelnök 2007.03.05. 2010.05.13.  
Dér Zsuzsanna (MSZP) Tag 2007.03.05. 2010.05.13.  
Hajdu László (MSZP) Tag 2007.03.05. 2008.05.05.  
Lombos István (MSZP) Tag 2008.10.14. 2010.05.13. Hajdu László (MSZP)
Dr. Szabó Erika (Fidesz) Tag 2007.03.05. 2010.05.13.