Készült: 2020.07.15.01:47:20 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2018-

Paraméterek:
Képviselő: Kósa Lajos (Fidesz)

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
10864/5 A víziközmű-szolgáltatásról szóló 2011. évi CCIX. törvény módosításáról Kósa Lajos (Fidesz) 2020.06.24
10856/4 Magyarország 2021. évi központi költségvetésének megalapozásáról Kósa Lajos (Fidesz), Dr. Pósán László (Fidesz) 2020.06.10
10309/3 Egyes törvényeknek a polgárok biztonságát erősítő módosításáról Kósa Lajos (Fidesz) 2020.05.07
3628/5 A munkaidő-szervezéssel és a munkaerő-kölcsönzés minimális kölcsönzési díjával összefüggő egyes törvények módosításáról Kósa Lajos (Fidesz) 2018.12.04