Készült: 2020.07.07.18:49:53 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2010-2014

Paraméterek:
Képviselő: Kulcsár Gergely

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
12415/976 Magyarország 2014. évi központi költségvetéséről Kulcsár Gergely (Jobbik) 2013.12.02
12415/975 Magyarország 2014. évi központi költségvetéséről Kulcsár Gergely (Jobbik) 2013.12.02
12415/974 Magyarország 2014. évi központi költségvetéséről Kulcsár Gergely (Jobbik) 2013.12.02
12415/973 Magyarország 2014. évi központi költségvetéséről Kulcsár Gergely (Jobbik) 2013.12.02
11798/2 A Nemzeti Drogellenes Stratégiáról 2013-2020 Tiszta tudat, józanság, küzdelem a kábítószer-bűnözés ellen Farkas Gergely (Jobbik), Vágó Sebestyén (Jobbik), Baráth Zsolt (Jobbik), Kulcsár Gergely (Jobbik) 2013.09.24
4365/364 Magyarország 2012. évi költségvetéséről Kulcsár Gergely (Jobbik) 2011.11.02
4365/363 Magyarország 2012. évi költségvetéséről Vágó Sebestyén (Jobbik), Kulcsár Gergely (Jobbik) 2011.11.02
4365/362 Magyarország 2012. évi költségvetéséről Endrésik Zsolt (Jobbik), Z. Kárpát Dániel (Jobbik), Kulcsár Gergely (Jobbik) 2011.11.02
1672/11 A nemzeti adatvagyon körébe tartozó állami nyilvántartások fokozottabb védelméről Kulcsár Gergely (Jobbik), Németh Zsolt (Jobbik) 2010.11.22