Készült: 2020.04.04.15:05:04 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1990-94

Mentelmi, összeférhetetlenségi és mandátumvizsgáló bizottság
Típus állandó
Létrehozás 1990.05.03.
Megszűnés 1994.06.27.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Mentelmi, összeférhetetlenségi és mandátumvizsgáló bizottság tagjai változásának elrejtése

Mentelmi, összeférhetetlenségi és mandátumvizsgáló bizottság tagjainak változásai (12 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Oláh Sándor (FKGP) Elnök 1990.05.03. 1992.02.23.  
Oláh Sándor (Kisgazda) Elnök 1992.02.24. 1994.06.27.  
Dr. Balás István (MDF) Alelnök 1992.10.13. 1993.06.14.  
Dr. Zimányi Tibor (MDF) Alelnök 1990.05.03. 1992.10.01.  
Dr. Zimányi Tibor (MDF) Alelnök 1993.09.03. 1994.06.27.  
Kósáné Dr. Kovács Magda (MSZP) Alelnök 1992.10.13. 1994.06.27.  
Dr. Áder János (FIDESZ) Alelnök 1992.04.08. 1994.06.27.  
Deutsch Tamás (FIDESZ) 1 Alelnök 1990.05.03. 1991.10.15.  
Trombitás Zoltán (FIDESZ) Alelnök 1991.10.16. 1992.03.23.  
Dr. Balás István (MDF) Titkár 1990.05.03. 1992.10.13.  
Dr. Zétényi Zsolt (MDF) Tag 1993.07.07. 1994.06.27.  
Dr. Zimányi Tibor (MDF) Tag 1993.06.01. 1993.09.03.  
Dr. Eörsi Mátyás (SZDSZ) Tag 1990.05.03. 1992.10.20.  
Halda Alíz (SZDSZ) Tag 1992.02.18. 1994.06.27.  
Dr. Mészáros István László (SZDSZ) Tag 1992.10.20. 1994.06.27.  
Dr. Monostori Endre (SZDSZ) Tag 1990.05.03. 1992.02.17.  
Dr. Böröcz István (FKGP) Tag 1990.05.03. 1992.02.23.  
Dr. Böröcz István (Kisgazda) Tag 1992.02.24. 1992.10.12.  
Kapitány Ferenc (Kisgazda) Tag 1993.03.09. 1994.06.27.  
Kósáné Dr. Kovács Magda (MSZP) Tag 1990.05.03. 1992.10.13.  
Paszternák László (MSZP) Tag 1990.05.03. 1994.06.27.  
Dr. Áder János (FIDESZ) Tag 1992.03.24. 1992.04.08.  
Deutsch Tamás (FIDESZ) 1 Tag 1993.07.01. 1994.06.27.  
Dr. Kövér László (FIDESZ) 1 Tag 1992.10.13. 1993.07.01.  
Trombitás Zoltán (FIDESZ) Tag 1990.05.03. 1991.10.15.  
Cséfalvay Gyula (KDNP) Tag 1990.05.03. 1992.10.13.  
Cséfalvay Gyula (KDNP) Tag 1994.02.15. 1994.06.27.  
Dr. Hasznos Miklós (KDNP) Tag 1990.05.03. 1994.02.14.  
Herczeg János (KDNP) Tag 1992.10.13. 1994.06.27.  

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.
Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Mentelmi, összeférhetetlenségi és mandátumvizsgáló bizottság MDF 2 16.67%
SZDSZ 2 16.67%
EKgP 2 16.67%
MSZP 2 16.67%
Fidesz 2 16.67%
KDNP 2 16.67%
Összesen 12 100.00%

Mentelmi, összeférhetetlenségi és mandátumvizsgáló bizottságnak nincs albizottsága.