Készült: 2020.05.25.23:05:15 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

Önkormányzati és rendészeti bizottság
Típus állandó
Létrehozás 1998.06.25.
Megszűnés 2002.05.14.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Önkormányzati és rendészeti bizottság tagjai változásának elrejtése

Önkormányzati és rendészeti bizottság tagjainak változásai (30 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Bernáth Varga Balázs (FKGP) Elnök 1998.06.25. 2002.05.14.  
Dr. Buza Attila Zoltán (Fidesz) Alelnök 1998.06.25. 2000.10.16.  
Dr. Kovács Zoltán (Fidesz) Alelnök 2000.11.28. 2002.05.14. Dr. Buza Attila Zoltán (Fidesz)
Dr. Lamperth Mónika (MSZP) Alelnök 1998.06.25. 2002.05.14.  
Dr. Kóródi Mária (SZDSZ) Alelnök 1998.06.25. 2002.05.14.  
Ágota Gábor (Fidesz) Tag 1999.10.01. 2000.02.29.  
Básthy Tamás (Fidesz) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Bernáth Ildikó (Fidesz) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Domokos László (Fidesz) Tag 1998.06.25. 1999.10.01.  
Dr. Dorkota Lajos (Fidesz) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Gyimesi István (Fidesz) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Hadházy Sándor (Fidesz) Tag 2001.01.01. 2002.05.14.  
Kosztolányi Dénes (Fidesz) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Dr. Kovács Zoltán (Fidesz) Tag 1998.06.25. 2000.11.28.  
Dr. Ódor Ferenc (Fidesz) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Perlaki Jenő (Fidesz) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Szinyei András (Fidesz) Tag 2000.02.29. 2002.05.14.  
Dr. Weszelovszky Zoltán (Fidesz) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Dr. Balogh László (MSZP) Tag 1998.06.25. 2000.03.21.  
Csabai Lászlóné (MSZP) Tag 1998.06.25. 2001.06.12.  
Ecsődi László (MSZP) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Dr. Füle István (MSZP) Tag 2000.03.21. 2002.05.14. Dr. Balogh László (MSZP)
Gyárfás Ildikó (MSZP) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Hajdu László (MSZP) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Jauernik István (MSZP) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Dr. Molnár János (MSZP) Tag 2001.06.12. 2002.05.14. Csabai Lászlóné (MSZP)
Pozsgai Balázs (MSZP) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Szabó György (MSZP) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Tóth Károly (MSZP) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Balogh Gyula (FKGP) Tag 1998.06.25. 2000.05.23.  
Barkóczy Gellért (FKGP) Tag 2000.11.28. 2002.05.14.  
Lengyel János (FKGP) Tag 2000.05.23. 2002.05.14. Balogh Gyula (FKGP)
Dr. Szentgyörgyvölgyi Péter (FKGP) Tag 1998.06.25. 2000.11.28.  
Tóth Imre (FKGP) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Bencsik János (SZDSZ) Tag 1998.06.25. 1998.07.15.  
Bencsik János (SZDSZ) Tag 1998.07.15. 1998.07.15.  
Mécs Imre (SZDSZ) Tag 1998.09.22. 2002.05.14. Bencsik János (független)
Dr. Gémesi György (MDF) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Szászfalvi László (MDF) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Dr. Lentner Csaba (MIÉP) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Bencsik János (független) Tag 1998.07.16. 1998.08.30.  

Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Önkormányzati és rendészeti bizottság Fidesz 11 36.67%
MSZP 10 33.33%
FKGP 4 13.33%
SZDSZ 2 6.67%
MDF 2 6.67%
MIÉP 1 3.33%
Összesen 30 100.00%

Önkormányzati és rendészeti bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok