Készült: 2020.12.04.06:03:49 Dinamikus lap

Dr. Pusztai Erzsébet

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
1994-98 MDF 1994.06.28. 1996.03.10.
Néppárt-MDNP 1996.03.11. 1998.06.17.
1990-94 MDF 1990.05.02. 1994.06.27.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
1994-98 Néppárt-MDNP frakcióvez. h. 1996.03.11. 1998.06.17.

Tisztségek
Tisztség tól ig
egészségügyi minisztériumi politikai államtitkár 1998.07.14. 2000.05.31.
népjóléti minisztériumi politikai államtitkár 1992.06.20. 1994.07.14.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
1994-98   Országos lista 1994.06.28. 1998.06.17.
1990-94   Veszprém megye 1.vk. 1990.05.02. 1994.06.27.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
1994-98 Költségvetési és pénzügyi bizottság Tag 1994.06.28. 1996.04.15.
Szociális és egészségügyi bizottság Tag 1994.06.28. 1998.06.17.
A kábítószer-fogyasztás visszaszorítása érdekében létrehozott eseti bizottság Tag 1997.02.04. 1998.06.17.
1990-94 Szociális, családvédelmi és egészségügyi bizottság Tag 1990.05.03. 1992.06.19.

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
1998-2002 35 1  

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
egyetemi doktor Semmelweis Orvostudományi Egyetem   1977