Készült: 2020.09.28.18:46:37 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

Falusi turizmus albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2002.06.19.
Megszűnés 2006.05.15.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Idegenforgalmi bizottság


Falusi turizmus albizottság tagjainak változásai (5 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Páva Zoltán (MSZP) Elnök 2002.06.19. 2006.05.15.  
Herbály Imre (MSZP) Tag 2002.09.24. 2006.05.15.  
Dr. Horváth Klára (MSZP) Tag 2002.09.24. 2006.05.15.  
Horváth László (Fidesz) Tag 2002.09.24. 2006.05.15.  
Nógrádi László (Fidesz) Tag 2002.09.24. 2006.05.15.  


 
Falusi turizmus albizottság
  Ülés
sorszáma
és a jegyzőkönyv
Éven
belüli
sorszám
Dátum Hat. képesség Ülés
hossza
(ó:pp)
1 4 1/2005 2005.10.11. Határozatképes 0:20
2 3 1/2004 2004.11.15. Határozatképes 1:10
3 2 2/2003 2003.10.07. Határozatképes 2:00
4 1 1/2003 2003.04.15. Határozatképes 0:40