Készült: 2020.04.07.13:47:05 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

A Honvédelmi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Típus Albizottság
Létrehozás 1998.09.09.
Megszűnés 2002.05.14.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Honvédelmi bizottság


A Honvédelmi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) tagjainak változásai (4 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Juhász Ferenc (MSZP) Elnök 1998.09.09. 2002.05.14.  
Dr. Gyimesi József (Fidesz) Tag 1998.09.09. 2002.05.14.  
Dr. Szabó Attila (Fidesz) Tag 1998.09.09. 1999.09.07.  
Dr. Vidoven Árpád (Fidesz) Tag 1998.09.09. 2002.05.14.  
Dr. Molnár János (MSZP) Tag 1998.09.09. 2002.05.14.  
Pápai Mihály (FKGP) Tag 1999.10.13. 2001.01.21.  
Pápai Mihály (független) Tag 2001.01.22. 2001.04.17.  
Dr. Szabó Attila (független) Tag 1999.09.08. 1999.09.16.  


A Honvédelmi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) üléseinek megjelenítése