Készült: 2020.09.19.15:36:45 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2014-2018

Fogyatékossággal élők ügyeinek albizottsága
Típus Albizottság
Létrehozás 2014.11.05.
Megszűnés 2018.05.07.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Népjóléti bizottság


Fogyatékossággal élők ügyeinek albizottsága tagjainak változásai (4 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Tapolczai Gergely (Fidesz) Elnök 2014.11.05. 2018.05.07.  
Korózs Lajos (MSZP) Alelnök 2014.11.05. 2018.05.07.  
Hirt Ferenc (Fidesz) Tag 2014.11.05. 2015.09.29.  
Dr. Kovács József (Fidesz) Tag 2015.03.11. 2018.05.07. Kovács Sándor (Fidesz)
Kovács Sándor (Fidesz) Tag 2014.11.05. 2015.03.11.  
Vágó Sebestyén (Jobbik) Tag 2014.11.05. 2018.05.07.