Készült: 2020.10.23.02:13:10 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2010-2014

Az elmúlt nyolc év kormányzati intézkedéseit vizsgáló albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2010.06.16.
Megszűnés  
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Ifjúsági, szociális bizottság


Az elmúlt nyolc év kormányzati intézkedéseit vizsgáló albizottság tagjainak változásai (2 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Czunyiné Dr. Bertalan Judit (Fidesz) Elnök 2010.06.28. 2011.02.14.  
Dr. Vas Imre (Fidesz) Elnök 2011.05.16. 2013.05.21.  
Székyné Dr. Sztrémi Melinda (Fidesz) Tag 2010.06.28. 2013.02.28.  
Talabér Márta (Fidesz) Tag 2010.06.28. 2014.05.05.  
Dr. Szanyi Tibor (MSZP) Tag 2010.07.20. 2013.03.04.  
Vágó Sebestyén (Jobbik) Tag 2010.06.28. 2014.05.05.  


Az elmúlt nyolc év kormányzati intézkedéseit vizsgáló albizottság üléseinek megjelenítése