Készült: 2020.10.26.04:52:21 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

Ipari és kereskedelemi albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 1998.12.02.
Megszűnés 2002.05.14.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Gazdasági bizottság


Ipari és kereskedelemi albizottság tagjainak változásai (5 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Podolák György (MSZP) Elnök 1998.12.02. 2002.05.14.  
Ivanics István (Fidesz) Tag 1998.12.02. 2002.05.14.  
Farkas Imre (MSZP) Tag 1998.12.02. 2002.05.14.  
Dr. Kálmán András (MSZP) Tag 1998.12.02. 2002.05.14.  
Schalkhammer Antal (MSZP) Tag 1998.12.02. 2000.09.04.  
Tóth Sándor (MSZP) Tag 1998.12.02. 2002.05.14.  


Ipari és kereskedelemi albizottság üléseinek megjelenítése