Készült: 2020.12.05.00:42:51 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 1998-2002

Paraméterek:
Képviselő: Vargáné Kerékgyártó Ildikó

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
K/5555 Érvényesülnek-e foglakoztatási szempontok az agrárágazatban? Vargáné Kerékgyártó Ildikó (MSZP), Benedek Mihály (MSZP) 2001.11.30
K/5554 Hatékonyabbá vált-e a munkaügyi igazgatás? Vargáné Kerékgyártó Ildikó (MSZP), Benedek Mihály (MSZP) 2001.11.30
K/3444 Mire számíthatnak a magyar méhészek? Vargáné Kerékgyártó Ildikó (MSZP) 2000.11.21
T/3299 A területfejlesztésről és a területrendezésről szóló 1996. évi XXI. törvény módosításáról Filló Pál (MSZP), Dr. Sándor László (MSZP), Dr. Nagy Sándor (MSZP), Hegyi Gyula (MSZP), Dr. Juhászné Lévai Katalin (MSZP), Benedek Mihály (MSZP), Dr. Sáling József (MSZP), Paszternák László (MSZP), Vargáné Kerékgyártó Ildikó (MSZP) 2000.10.17
K/3198 Mi lesz a szőlőtermelőkkel Tokaj-Hegyalján? Kovács Tibor (MSZP), Gyárfás Ildikó (MSZP), Benedek Mihály (MSZP), Vargáné Kerékgyártó Ildikó (MSZP) 2000.09.27
K/2468 Milyen forrásokból finanszírozták az 1999. évi 65 md Ft-os rendkívüli kiadásokat? Dr. Tompa Sándor (MSZP), Gyárfás Ildikó (MSZP), Benedek Mihály (MSZP), Kovács Tibor (MSZP), Dr. Soós Győző (MSZP), Szabó György (MSZP), Vargáné Kerékgyártó Ildikó (MSZP) 2000.03.22