Készült: 2020.08.08.11:59:20 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2006-2010

Az Állami Számvevőszék alelnökeit jelölő bizottság
Típus eseti
Létrehozás 2006.06.26.
Megszűnés 2009.05.18.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Az Állami Számvevőszék alelnökeit jelölő bizottság tagjai változásának elrejtése

Az Állami Számvevőszék alelnökeit jelölő bizottság tagjainak változásai
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Kovács Tibor (MSZP) Elnök 2006.06.26. 2009.05.18.  
Domokos László (Fidesz) Alelnök 2006.06.26. 2009.05.18.  
Farkas Imre (MSZP) Tag 2006.06.26. 2009.05.18.  
Keller László (MSZP) Tag 2006.06.26. 2008.02.18.  
Dr. Kékesi Tibor (MSZP) Tag 2008.03.17. 2009.05.18. Keller László (MSZP)
Dr. Dancsó József (Fidesz) Tag 2006.06.26. 2009.05.18.  
Dr. Latorcai János (KDNP) Tag 2006.06.26. 2006.12.18.  
Dr. Rubovszky György (KDNP) Tag 2006.12.18. 2009.05.18. Dr. Latorcai János (KDNP)
Lakos Imre (SZDSZ) Tag 2006.06.26. 2009.05.18.  
Herényi Károly (MDF) Tag 2006.06.26. 2009.03.19.  


 
Az Állami Számvevőszék alelnökeit jelölő bizottság
  Ülés
sorszáma
és a jegyzőkönyv
Éven
belüli
sorszám
Dátum Hat. képesség Ülés
hossza
(ó:pp)
1 6 zárt ülés 3/2007 2007.06.11. Határozatképes 0:07
2 5 2/2007 2007.03.13. Határozatképtelenség miatt el nem kezdett ülés 0:02
3 4 1/2007 2007.02.28. Határozatképtelenség miatt el nem kezdett ülés 0:02
4 3 zárt ülés 3/2006 2006.12.19. Határozatképes 1:12
5 2 zárt ülés 2/2006 2006.12.12. Határozatképes 0:28
6 1 zárt ülés 1/2006 2006.07.06. Határozatképes 1:00


Az Állami Számvevőszék alelnökeit jelölő bizottságnak nincs albizottsága.

Nem tárgyalt irományt.