Készült: 2019.10.23.16:56:33 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

Az óvoda- és iskolabezárások okait vizsgáló bizottság
Típus vizsgáló
Létrehozás 2003.09.15.
Megszűnés 2003.12.31.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Az óvoda- és iskolabezárások okait vizsgáló bizottság tagjai változásának elrejtése

Az óvoda- és iskolabezárások okait vizsgáló bizottság tagjainak változásai
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Jauernik István (MSZP) Elnök 2003.09.22. 2003.12.30.  
Lezsák Sándor (MDF) Elnök 2003.09.22. 2003.12.30.  
Rózsa Endre (MSZP) Tag 2003.09.22. 2003.12.30.  
Dr. Steiner Pál (MSZP) Tag 2003.09.22. 2003.12.30.  
Dr. Juhos Katalin (Fidesz) Tag 2003.09.22. 2003.12.30.  
Pánczél Károly (Fidesz) Tag 2003.09.22. 2003.12.30.  
Révész Máriusz (Fidesz) Tag 2003.09.22. 2003.12.30.  
Gusztos Péter (SZDSZ) Tag 2003.09.22. 2003.12.30.  

Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
nincs

Az óvoda- és iskolabezárások okait vizsgáló bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése
Az óvoda- és iskolabezárások okait vizsgáló bizottságnak nincs albizottsága.
A bizottság által benyújtott irományok
Nem tárgyalt irományt.