Készült: 2020.12.01.22:23:56 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2014-2018

Az Igazságügyi bizottság feladatkörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását, valamint a deregulációs folyamatokat figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Típus Albizottság
Létrehozás 2014.11.12.
Megszűnés 2018.05.07.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Igazságügyi bizottság


Az Igazságügyi bizottság feladatkörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását, valamint a deregulációs folyamatokat figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) tagjainak változásai (4 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Bárándy Gergely (MSZP) Elnök 2014.11.12. 2018.05.07.  
Dr. Vas Imre (Fidesz) Alelnök 2014.11.12. 2018.05.07.  
Demeter Zoltán (Fidesz) Tag 2014.11.12. 2018.05.07.  
Dr. Papcsák Ferenc (Fidesz) Tag 2014.11.12. 2015.08.05.  
Dr. Apáti István (Jobbik) 1 Tag 2014.11.12. 2018.05.07.