Készült: 2020.12.01.21:10:13 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2010-2014

Az elmúlt nyolc év esetleges kormányzati visszaéléseit vizsgáló albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2010.06.14.
Megszűnés  
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Külügyi bizottság


Az elmúlt nyolc év esetleges kormányzati visszaéléseit vizsgáló albizottság tagjainak változásai (3 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Gruber Attila (Fidesz) Elnök 2010.06.29. 2014.05.05.  
Dr. Braun Márton (Fidesz) Tag 2010.06.29. 2011.12.30.  
Szabó Vilmos (MSZP) Tag 2010.06.29. 2014.05.05.  
Samu Tamás Gergő (Jobbik) Tag 2011.02.28. 2011.05.12. Szávay István (Jobbik)
Szávay István (Jobbik) Tag 2010.06.29. 2011.02.14.  
Dr. Vejkey Imre (KDNP) Tag 2010.06.29. 2014.05.05.  


Az elmúlt nyolc év esetleges kormányzati visszaéléseit vizsgáló albizottság üléseinek megjelenítése