Készült: 2021.10.20.11:52:25 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

Európai integrációs albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 1998.12.16.
Megszűnés 2002.05.14.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Mentelmi bizottság


Európai integrációs albizottság tagjainak változásai (7 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Géczi József Alajos (MSZP) Elnök 1998.12.16. 2002.05.14.  
Kozma Péter (Fidesz) Alelnök 1998.12.16. 2002.05.14.  
Dr. Kerényi János (Fidesz) Tag 1998.12.16. 2002.05.14.  
Filló Pál (MSZP) Tag 1998.12.16. 2000.02.08.  
Szabó Sándorné (MSZP) Tag 2000.02.22. 2002.05.14.  
Dr. Dán János (FKGP) Tag 1998.12.16. 2002.05.14.  
Dr. Dornbach Alajos (SZDSZ) Tag 1998.12.16. 2002.05.14.  
Cseh Sándor (MIÉP) Tag 1998.12.16. 1999.09.15.  
Dr. Fenyvessy Zoltán (MIÉP) Tag 2000.02.22. 2002.05.14.  
Cseh Sándor (független) Tag 1999.09.16. 1999.09.28.  


Európai integrációs albizottság üléseinek megjelenítése