Készült: 2020.07.09.04:53:39 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

Egészségturizmus albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2002.06.19.
Megszűnés 2006.05.15.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Idegenforgalmi bizottság


Egészségturizmus albizottság tagjainak változásai (9 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Horváth Klára (MSZP) Elnök 2004.10.19. 2006.05.15.  
Korózs Lajos (MSZP) Elnök 2002.06.19. 2004.10.04.  
Csige Tamás (MSZP) Tag 2004.12.08. 2006.05.15.  
Dr. Horváth Klára (MSZP) Tag 2002.09.24. 2004.10.19.  
Dr. Kolber István (MSZP) Tag 2002.09.24. 2004.10.04.  
Nagy Jenő (MSZP) Tag 2002.09.24. 2006.05.15.  
Dr. Tompa Sándor (MSZP) Tag 2002.09.24. 2006.05.15.  
Bánki Erik (Fidesz) Tag 2002.09.24. 2005.09.27.  
Dr. Gruber Attila (Fidesz) Tag 2002.09.24. 2006.05.15.  
Hadházy Sándor (Fidesz) Tag 2002.09.24. 2006.05.15.  
Kocsis Róbert (Fidesz) Tag 2002.09.24. 2006.05.15.  
Nógrádi László (Fidesz) Tag 2002.09.24. 2006.05.15.  
Dr. Mézes Éva (SZDSZ) Tag 2004.12.08. 2006.05.15.  


Egészségturizmus albizottság üléseinek megjelenítése