Készült: 2020.10.24.00:07:11 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

A Környezetvédelmi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Típus Albizottság
Létrehozás 2002.11.22.
Megszűnés 2006.05.15.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Környezetvédelmi bizottság


A Környezetvédelmi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) tagjainak változásai (6 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Parragh Dénes (Fidesz) Elnök 2002.11.22. 2006.05.15.  
Dr. Orosz Sándor (MSZP) Tag 2002.11.22. 2006.05.15.  
Szitka Péter (MSZP) Tag 2002.11.22. 2006.05.15.  
Tóth Gábor (Fidesz) Tag 2002.11.22. 2006.05.15.  
Gusztos Péter (SZDSZ) Tag 2002.11.22. 2006.05.15.  
Ékes József (MDF) Tag 2003.02.14. 2004.11.08.  
Ékes József (független) Tag 2004.11.08. 2006.05.15.  


A Környezetvédelmi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) üléseinek megjelenítése