Készült: 2020.10.30.11:49:30 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

A házszabály-módosítást előkészítő albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2002.06.26.
Megszűnés 2003.05.05.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Ügyrendi bizottság


A házszabály-módosítást előkészítő albizottság tagjainak változásai
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Avarkeszi Dezső (MSZP) Elnök 2002.06.26. 2003.05.05.  
Dr. Salamon László (Fidesz) Tag 2002.06.26. 2003.05.05.  
Dr. Bőhm András (SZDSZ) Tag 2002.06.26. 2003.05.05.  
Dr. Hende Csaba (MDF) 1 Tag 2002.06.26. 2003.05.05.  


A házszabály-módosítást előkészítő albizottság üléseinek megjelenítése