Készült: 2019.12.05.20:53:11 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2006-2010

Alkotmányügyi, igazságügyi és ügyrendi bizottság
Típus állandó
Létrehozás 2006.05.30.
Megszűnés 2010.05.13.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Alkotmányügyi, igazságügyi és ügyrendi bizottság tagjai változásának elrejtése

Alkotmányügyi, igazságügyi és ügyrendi bizottság tagjainak változásai (29 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Avarkeszi Dezső (MSZP) Elnök 2006.10.01. 2008.05.19. Dr. Vastagh Pál (MSZP)
Dr. Csiha Judit (MSZP) Elnök 2008.05.19. 2010.05.13. Dr. Avarkeszi Dezső (MSZP)
Dr. Vastagh Pál (MSZP) Elnök 2006.05.30. 2006.10.01.  
Dr. Répássy Róbert (Fidesz) Alelnök 2006.05.30. 2010.05.13.  
Fodor Gábor (SZDSZ) Alelnök 2006.05.30. 2007.05.07.  
Dr. Hankó Faragó Miklós (SZDSZ) Alelnök 2007.05.07. 2010.05.13. Fodor Gábor (SZDSZ)
Dr. Avarkeszi Dezső (MSZP) Tag 2006.05.30. 2006.10.01.  
Dr. Balogh László (MSZP) Tag 2008.02.11. 2010.05.13. Dr. Toller László (MSZP)
Dr. Bárándy Gergely (MSZP) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Dr. Csákabonyi Balázs (MSZP) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Dr. Csiha Judit (MSZP) Tag 2006.05.30. 2008.05.19.  
Dr. Faragó Péter (MSZP) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Frankné dr. Kovács Szilvia (MSZP) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Dr. Gál Zoltán (MSZP) Tag 2006.05.30. 2009.09.14.  
Dr. Hajdu Attila (MSZP) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Dr. Ipkovich György (MSZP) Tag 2008.02.11. 2010.05.13. Dr. Steiner Pál (MSZP)
Dr. Simon Gábor (MSZP) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Dr. Steiner Pál (MSZP) Tag 2006.05.30. 2008.02.11.  
Dr. Szabó Éva (MSZP) 1 Tag 2006.10.01. 2010.05.13. Dr. Avarkeszi Dezső (MSZP)
Dr. Szabó Éva (MSZP) 1 Tag 2006.05.30. 2006.06.19.  
Dr. Szép Béla (MSZP) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Dr. Szili Katalin (MSZP) Tag 2009.09.14. 2010.05.13. Dr. Gál Zoltán (MSZP)
Dr. Toller László (MSZP) Tag 2006.05.30. 2008.02.11.  
Tóth András (MSZP) Tag 2006.06.19. 2010.05.13. Dr. Szabó Éva (MSZP) 1
Dr. Varga László (MSZP) Tag 2008.05.19. 2010.05.13. Dr. Csiha Judit (MSZP)
Dr. Wiener György (MSZP) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Dr. Balsai István (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2006.10.09.  
Dr. Dorkota Lajos (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Fülöp István (Fidesz) Tag 2009.05.25. 2010.05.13. Dr. Turi-Kovács Béla (Fidesz)
Dr. Horváth Balázs (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2006.07.02.  
Dr. Horváth Zsolt (Veszprém) (Fidesz) 1 Tag 2006.10.09. 2010.05.13. Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz)
Dr. Kerényi János (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Kontrát Károly (Fidesz) 1 Tag 2006.07.17. 2010.05.13. Dr. Horváth Balázs (Fidesz)
Dr. Mátrai Márta Mária (Fidesz) 1 Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Dr. Navracsics Tibor (Fidesz) 1 Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Dr. Szakács Imre (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Dr. Turi-Kovács Béla (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2009.05.25.  
Dr. Vitányi István (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Dr. Rubovszky György (KDNP) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Dr. Salamon László (KDNP) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.
Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Alkotmányügyi, igazságügyi és ügyrendi bizottság MSZP 15 51.72%
Fidesz 11 37.93%
KDNP 2 6.90%
SZDSZ 1 3.45%
Összesen 29 100.00%

Alkotmányügyi, igazságügyi és ügyrendi bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok