Készült: 2019.10.19.02:53:26 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2018-

Nemzetbiztonsági bizottság
Típus állandó
Létrehozás 2018.05.08.
Megszűnés  
Helyiség  
E-mail nbb@parlament.hu
Honlap Honlap
Főbizottság  

Nemzetbiztonsági bizottság jelenlegi tagjainak megjelenítése
Nemzetbiztonsági bizottság tagjai változásának elrejtése

Nemzetbiztonsági bizottság tagjainak változásai (7 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Mirkóczki Ádám (Jobbik) Elnök 2018.05.08.    
Halász János (Fidesz) Alelnök 2018.07.02.   Vargha Tamás (Fidesz)
Németh Zsolt (Fidesz) 1 Alelnök 2018.05.08. 2018.06.04.  
Vargha Tamás (Fidesz) Alelnök 2018.06.04. 2018.07.02. Németh Zsolt (Fidesz) 1
Bartos Mónika (Fidesz) Tag 2018.05.08. 2018.05.11.  
Halász János (Fidesz) Tag 2018.05.11. 2018.07.02. Bartos Mónika (Fidesz)
Hubay György (Fidesz) Tag 2018.07.02.   Halász János (Fidesz)
Lezsák Sándor (Fidesz) Tag 2018.05.08.    
Móring József Attila (KDNP) Tag 2018.05.08.    
Dr. Molnár Zsolt (MSZP) Tag 2018.05.08.    
Dr. Szél Bernadett (LMP) Tag 2018.05.08. 2018.10.02.  
Ungár Péter (LMP) 1 Tag 2018.11.26.   Dr. Szél Bernadett (LMP)

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.
Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Nemzetbiztonsági bizottság Fidesz 3 42.86%
Jobbik 1 14.29%
KDNP 1 14.29%
MSZP 1 14.29%
LMP 1 14.29%
Összesen 7 100.00%

Nemzetbiztonsági bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése
Nemzetbiztonsági bizottságnak nincs albizottsága.
A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok