Készült: 2020.02.16.23:05:39 Dinamikus lap

Mádl Ferenc

Képviselő fényképe

Tisztségek
Tisztség tól ig
a Magyar Köztársaság elnöke 2000.08.04. 2005.08.04.
művelődési és közoktatási miniszter 1993.02.23. 1994.07.14.
tárca nélküli miniszter 1990.05.23. 1993.02.22.

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2002-2006 2 2  
1998-2002 3 1