Készült: 2020.02.23.06:21:28 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2010-2014

Megújuló energiával foglalkozó albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2010.05.27.
Megszűnés  
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Mezőgazdasági bizottság


Megújuló energiával foglalkozó albizottság tagjainak változásai (5 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Szabó Rebeka (LMP) Elnök 2010.06.14. 2013.02.11.  
Farkas Sándor (Fidesz) Tag 2010.06.14. 2014.05.05.  
Győrffy Balázs (Fidesz) Tag 2010.06.14. 2014.05.05.  
Patay Vilmos (Fidesz) Tag 2010.06.14. 2014.05.05.  
Pócs János (Fidesz) Tag 2010.06.14. 2014.05.05.  
Varga Géza (Jobbik) Tag 2010.07.05. 2014.05.05. Vona Gábor (Jobbik)
Vona Gábor (Jobbik) Tag 2010.06.14. 2010.07.05.  


 
Megújuló energiával foglalkozó albizottság
Ülés
sorszáma
és a jegyzőkönyv
Éven
belüli
sorszám
Dátum Hat. képesség Ülés
hossza
(ó:pp)
2 1/2012 2012.06.19. Határozatképtelenné vált ülés 2:18
1 1/2010 2010.10.12. Határozatképes 2:32