Készült: 2019.11.20.21:53:03 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2018-

Fenntartható fejlődés bizottsága
Típus állandó
Létrehozás 2018.05.08.
Megszűnés  
Helyiség  
E-mail ffb@parlament.hu
Honlap Honlap
Főbizottság  

Fenntartható fejlődés bizottsága jelenlegi tagjainak megjelenítése
Fenntartható fejlődés bizottsága tagjai változásának elrejtése

Fenntartható fejlődés bizottsága tagjainak változásai (10 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Schmuck Erzsébet (LMP) Elnök 2018.05.08.    
Bencsik János (Fidesz) Alelnök 2018.05.08.    
Dr. Turi-Kovács Béla (Fidesz) Alelnök 2018.05.08.    
Dr. Kepli Lajos (Jobbik) 1 Alelnök 2018.05.08. 2019.06.25.  
Nunkovics Tibor (Jobbik) Alelnök 2019.07.08.   Dr. Kepli Lajos (Jobbik) 1
Böröcz László (Fidesz) Tag 2018.05.08.    
Koncz Ferenc (Fidesz) Tag 2018.05.08.    
Simonka György (Fidesz) Tag 2018.05.08.    
Varga Gábor (Fidesz) Tag 2018.05.08.    
Szászfalvi László (KDNP) Tag 2018.05.08.    
Hajdu László (DK) Tag 2018.05.08.    

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.
Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Fenntartható fejlődés bizottsága Fidesz 6 60.00%
Jobbik 1 10.00%
KDNP 1 10.00%
DK 1 10.00%
LMP 1 10.00%
Összesen 10 100.00%

Fenntartható fejlődés bizottsága üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok