Készült: 2020.10.26.13:42:56 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2014-2018

Fogyasztóvédelmi albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2014.11.05.
Megszűnés 2018.05.07.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Gazdasági bizottság


Fogyasztóvédelmi albizottság tagjainak változásai (2 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Z. Kárpát Dániel (Jobbik) Elnök 2014.11.12. 2018.05.07.  
Cseresnyés Péter (Fidesz) Tag 2014.11.12. 2015.10.19.  
Dr. Mengyi Roland (Fidesz) Tag 2014.11.12. 2018.05.07.  


Fogyasztóvédelmi albizottság üléseinek megjelenítése