Készült: 2020.10.23.05:11:54 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2006-2010

Sport albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2006.11.07.
Megszűnés 2010.05.13.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Sport- és turisztikai bizottság


Sport albizottság tagjainak változásai (6 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Páva Zoltán (MSZP) Elnök 2008.05.20. 2010.05.13. Dr. Gyenesei István (független)
Dr. Gyenesei István (független) Elnök 2006.11.07. 2008.05.20.  
Koscsó Lajos (MSZP) Tag 2006.12.06. 2010.05.13.  
Páva Zoltán (MSZP) Tag 2006.12.06. 2007.10.15.  
Páva Zoltán (MSZP) Tag 2007.11.05. 2008.05.20.  
Dr. Tóth József (MSZP) Tag 2006.12.06. 2010.05.13.  
Lasztovicza Jenő (Fidesz) Tag 2007.02.20. 2010.05.13.  
Szalay Ferenc (Fidesz) Tag 2006.12.06. 2010.05.13.  
Dr. Világosi Gábor (SZDSZ) Tag 2006.12.06. 2010.05.13.  


 
Sport albizottság
  Ülés
sorszáma
és a jegyzőkönyv
Éven
belüli
sorszám
Dátum Hat. képesség Ülés
hossza
(ó:pp)
1 3 1/2009 2009.11.23. Határozatképes 0:23
2 2 2/2007 2007.11.13. Határozatképes 1:00
3 1 1/2007 2007.04.17. Határozatképes 1:00