Készült: 2020.10.19.17:59:42 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

Földhő albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 1998.12.09.
Megszűnés 2002.05.14.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Mezőgazdasági bizottság


Földhő albizottság tagjainak változásai (9 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Farkas Sándor (Fidesz) Elnök 1998.12.09. 2002.05.14.  
Czerván György (Fidesz) Tag 1998.12.09. 2002.05.14.  
Tóth András (Fidesz) Tag 1998.12.09. 2002.05.14.  
Karakas János (MSZP) Tag 1998.12.09. 2002.05.14.  
Lakatos András (MSZP) Tag 1998.12.09. 2002.05.14.  
Csatári József (FKGP) Tag 1998.12.09. 2002.05.14.  
T. Asztalos Ildikó (SZDSZ) Tag 1998.12.09. 2002.05.14.  
Font Sándor (MDF) Tag 1998.12.09. 2002.05.14.  
Dr. Kupa Mihály (független) Tag 1998.12.09. 2002.05.14.  


 
Földhő albizottság
  Ülés
sorszáma
és a jegyzőkönyv
Éven
belüli
sorszám
Dátum Hat. képesség Ülés
hossza
(ó:pp)
1 3 1/2001 2001.03.21. Tanácskozóképes 3:00
2 2 2/1999 1999.04.09. Tanácskozóképes 3:00
3 1 1/1999 1999.02.26. Tanácskozóképes 2:00