Készült: 2020.10.26.10:16:47 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

Média albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 1998.11.25.
Megszűnés 2002.05.14.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Kulturális bizottság


Média albizottság tagjainak változásai (8 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Sasvári Szilárd (Fidesz) Elnök 1998.11.25. 2002.05.14.  
Kósa Ferenc (MSZP) Tag 1998.11.30. 2002.05.14.  
Lendvai Ildikó (MSZP) Tag 1998.11.30. 2002.05.14.  
Dr. Szentgyörgyvölgyi Péter (FKGP) Tag 1998.11.30. 2002.05.14.  
Dr. Várhelyi András (FKGP) Tag 1998.11.30. 2001.09.03.  
Dr. Pető Iván (SZDSZ) Tag 1998.11.30. 2002.05.14.  
Balogh László (MDF) Tag 1998.11.30. 2002.05.14.  
Erkel Tibor (MIÉP) Tag 1998.11.30. 2002.05.14.  
Dr. Várhelyi András (független) Tag 2001.09.04. 2002.05.14.  


Média albizottság üléseinek megjelenítése