Készült: 2020.07.13.07:16:43 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2010-2014

Paraméterek:
Képviselő: Szekó József

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
13055/5 Egyes energetikai tárgyú törvények módosításáról Szekó József (Fidesz) 2013.11.26
12415/228 Magyarország 2014. évi központi költségvetéséről Dr. Hargitai János (KDNP), Szekó József (Fidesz), Zsigó Róbert (Fidesz) 2013.10.30
8888/2 A köznevelési feladatot ellátó egyes önkormányzati fenntartású intézmények állami fenntartásba vételéről Szekó József (Fidesz) 2012.10.29
8887/1 Egyes ingatlanok fővárosi önkormányzat részére történő átadásáról, valamint önkormányzatokat érintő egyes törvények módosításáról Dr. Szűcs Lajos (Fidesz), Dr. Vitányi István (Fidesz), Dr. Kovács Zoltán (Fidesz), Szekó József (Fidesz) 2012.10.29
7655/323 Magyarország 2013. évi központi költségvetéséről Szekó József (Fidesz), Zsigó Róbert (Fidesz), Dr. Hargitai János (KDNP) 2012.07.06
7309/26 Egyes víziközmű-szolgáltatással kapcsolatos törvények módosításáról Szekó József (Fidesz) 2012.07.06
7309/25 Egyes víziközmű-szolgáltatással kapcsolatos törvények módosításáról Szekó József (Fidesz) 2012.07.06
7309/24 Egyes víziközmű-szolgáltatással kapcsolatos törvények módosításáról Szekó József (Fidesz) 2012.07.06
7309/23 Egyes víziközmű-szolgáltatással kapcsolatos törvények módosításáról Szekó József (Fidesz), Kósa Lajos (Fidesz), Nógrádi Zoltán (Fidesz), Dr. Kovács Zoltán (Fidesz) 2012.07.05
7309/22 Egyes víziközmű-szolgáltatással kapcsolatos törvények módosításáról Szekó József (Fidesz) 2012.06.28
6959/7 Egyes önkormányzati tárgyú törvények módosításáról Szekó József (Fidesz), Nagy Csaba (Fidesz) 2012.09.11
5206/84 A víziközmű-szolgáltatásról Szekó József (Fidesz) 2011.12.21
5206/7 A víziközmű-szolgáltatásról Szekó József (Fidesz), Bebes István (Fidesz), Polics József (Fidesz) 2011.12.12
5206/6 A víziközmű-szolgáltatásról Szekó József (Fidesz), Bebes István (Fidesz), Polics József (Fidesz) 2011.12.12
5206/5 A víziközmű-szolgáltatásról Polics József (Fidesz), Pogácsás Tibor (Fidesz), Tasó László (Fidesz), Szekó József (Fidesz), Dankó Béla (Fidesz), Kőszegi Zoltán (Fidesz), Horváth István (Fidesz), Szalay Ferenc (Fidesz), Potápi Árpád János (Fidesz), Vécsey László (Fidesz), Dr. Molnár Attila (Fidesz), Szedlák Attila (Fidesz), Boldog István (Fidesz), Lukács László (Fidesz), Balogh József (Fidesz), Gajda Róbert (Fidesz), Földi László (KDNP), Dr. Braun Márton (Fidesz), Czunyiné Dr. Bertalan Judit (Fidesz), Hirt Ferenc (Fidesz), Talabér Márta (Fidesz) 2011.12.12
4864/676 A helyi önkormányzatokról Kósa Lajos (Fidesz), Szekó József (Fidesz), Borkai Zsolt (Fidesz), Dr. Láng Zsolt (Fidesz), Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Gyutai Csaba (Fidesz) 2011.12.06
4864/649 A helyi önkormányzatokról Szekó József (Fidesz) 2011.12.05
4864/624 A helyi önkormányzatokról Kósa Lajos (Fidesz), Dr. Kovács Ferenc (Fidesz), Borkai Zsolt (Fidesz), Dr. Puskás Tivadar (KDNP), Cseresnyés Péter (Fidesz), Schmidt Csaba (Fidesz), Cserna Gábor (Fidesz), Szalay Ferenc (Fidesz), Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Székyné Dr. Sztrémi Melinda (Fidesz), Gyutai Csaba (Fidesz), Vantara Gyula (Fidesz), Habis László (KDNP), Dr. Zombor Gábor (Fidesz), Horváth István (Fidesz)
2011.11.29.: Dr. Hargitai János (KDNP), Kalmár Ferenc András (KDNP), Móring József Attila (KDNP)
2011.12.06.: Szekó József (Fidesz)
2011.11.24
4864/620 A helyi önkormányzatokról Kósa Lajos (Fidesz), Dr. Kovács Ferenc (Fidesz), Borkai Zsolt (Fidesz), Dr. Puskás Tivadar (KDNP), Cseresnyés Péter (Fidesz), Schmidt Csaba (Fidesz), Cserna Gábor (Fidesz), Szalay Ferenc (Fidesz), Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Székyné Dr. Sztrémi Melinda (Fidesz), Gyutai Csaba (Fidesz), Vantara Gyula (Fidesz), Habis László (KDNP), Dr. Zombor Gábor (Fidesz), Horváth István (Fidesz), Bebes István (Fidesz), Szekó József (Fidesz)
2011.11.29.: Dr. Hargitai János (KDNP), Kalmár Ferenc András (KDNP), Móring József Attila (KDNP)
2011.11.24
4864/616 A helyi önkormányzatokról Kósa Lajos (Fidesz), Dr. Kovács Ferenc (Fidesz), Borkai Zsolt (Fidesz), Dr. Puskás Tivadar (KDNP), Cseresnyés Péter (Fidesz), Schmidt Csaba (Fidesz), Cserna Gábor (Fidesz), Szalay Ferenc (Fidesz), Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Székyné Dr. Sztrémi Melinda (Fidesz), Gyutai Csaba (Fidesz), Vantara Gyula (Fidesz), Habis László (KDNP), Dr. Zombor Gábor (Fidesz), Horváth István (Fidesz)
2011.11.29.: Dr. Hargitai János (KDNP), Kalmár Ferenc András (KDNP), Móring József Attila (KDNP)
2011.11.30.: Dr. Szűcs Lajos (Fidesz)
2011.12.06.: Szekó József (Fidesz)
2011.11.24
4864/615 A helyi önkormányzatokról Kósa Lajos (Fidesz), Dr. Kovács Ferenc (Fidesz), Borkai Zsolt (Fidesz), Dr. Puskás Tivadar (KDNP), Cseresnyés Péter (Fidesz), Schmidt Csaba (Fidesz), Cserna Gábor (Fidesz), Szalay Ferenc (Fidesz), Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Székyné Dr. Sztrémi Melinda (Fidesz), Gyutai Csaba (Fidesz), Vantara Gyula (Fidesz), Habis László (KDNP), Dr. Zombor Gábor (Fidesz), Horváth István (Fidesz), Dr. Kovács Zoltán (Fidesz), Dr. Bóka István (Fidesz)
2011.11.29.: Dr. Hargitai János (KDNP), Kalmár Ferenc András (KDNP), Móring József Attila (KDNP)
2011.12.06.: Szekó József (Fidesz), Tessely Zoltán (Fidesz)
2011.11.24
4864/614 A helyi önkormányzatokról Kósa Lajos (Fidesz), Dr. Kovács Ferenc (Fidesz), Borkai Zsolt (Fidesz), Dr. Puskás Tivadar (KDNP), Cseresnyés Péter (Fidesz), Schmidt Csaba (Fidesz), Cserna Gábor (Fidesz), Szalay Ferenc (Fidesz), Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Székyné Dr. Sztrémi Melinda (Fidesz), Gyutai Csaba (Fidesz), Vantara Gyula (Fidesz), Habis László (KDNP), Dr. Zombor Gábor (Fidesz), Horváth István (Fidesz)
2011.11.29.: Dr. Hargitai János (KDNP), Kalmár Ferenc András (KDNP), Móring József Attila (KDNP)
2011.12.06.: Szekó József (Fidesz), Tasó László (Fidesz), Tessely Zoltán (Fidesz)
2011.11.24
4864/602 A helyi önkormányzatokról Kósa Lajos (Fidesz), Dr. Kovács Ferenc (Fidesz), Borkai Zsolt (Fidesz), Dr. Puskás Tivadar (KDNP), Cseresnyés Péter (Fidesz), Schmidt Csaba (Fidesz), Cserna Gábor (Fidesz), Szalay Ferenc (Fidesz), Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Székyné Dr. Sztrémi Melinda (Fidesz), Gyutai Csaba (Fidesz), Vantara Gyula (Fidesz), Habis László (KDNP), Dr. Zombor Gábor (Fidesz), Horváth István (Fidesz), Dr. Bóka István (Fidesz)
2011.11.28.: Gelencsér Attila (Fidesz), Dankó Béla (Fidesz), Nagy Csaba (Fidesz)
2011.11.29.: Dr. Hargitai János (KDNP), Kalmár Ferenc András (KDNP), Móring József Attila (KDNP)
2011.11.30.: Dr. Szűcs Lajos (Fidesz)
2011.12.06.: Szekó József (Fidesz), Tasó László (Fidesz), Tessely Zoltán (Fidesz)
2011.11.24
4864/581 A helyi önkormányzatokról Kósa Lajos (Fidesz), Dr. Kovács Ferenc (Fidesz), Borkai Zsolt (Fidesz), Dr. Puskás Tivadar (KDNP), Cseresnyés Péter (Fidesz), Schmidt Csaba (Fidesz), Cserna Gábor (Fidesz), Szalay Ferenc (Fidesz), Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Székyné Dr. Sztrémi Melinda (Fidesz), Gyutai Csaba (Fidesz), Vantara Gyula (Fidesz), Habis László (KDNP), Dr. Zombor Gábor (Fidesz), Horváth István (Fidesz)
2011.11.29.: Dr. Hargitai János (KDNP), Kalmár Ferenc András (KDNP), Móring József Attila (KDNP)
2011.12.06.: Szekó József (Fidesz)
2011.11.24
4864/570 A helyi önkormányzatokról Dr. Bóka István (Fidesz), Vigh László (Fidesz)
2011.12.06.: Szekó József (Fidesz)
2011.11.24
4864/568 A helyi önkormányzatokról Dr. Bóka István (Fidesz), Szekó József (Fidesz)
2011.12.06.: Tasó László (Fidesz)
2011.11.24
4864/566 A helyi önkormányzatokról Vigh László (Fidesz), Szekó József (Fidesz), Dr. Bóka István (Fidesz) 2011.11.24
4864/553 A helyi önkormányzatokról Kósa Lajos (Fidesz), Dr. Kovács Ferenc (Fidesz), Borkai Zsolt (Fidesz), Dr. Puskás Tivadar (KDNP), Cseresnyés Péter (Fidesz), Schmidt Csaba (Fidesz), Cserna Gábor (Fidesz), Szalay Ferenc (Fidesz), Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Székyné Dr. Sztrémi Melinda (Fidesz), Gyutai Csaba (Fidesz), Vantara Gyula (Fidesz), Habis László (KDNP), Dr. Zombor Gábor (Fidesz), Horváth István (Fidesz), Dr. Kovács Zoltán (Fidesz), Vigh László (Fidesz)
2011.11.29.: Dr. Hargitai János (KDNP), Kalmár Ferenc András (KDNP), Móring József Attila (KDNP)
2011.12.06.: Szekó József (Fidesz)
2011.11.24
4864/549 A helyi önkormányzatokról Kósa Lajos (Fidesz), Dr. Kovács Ferenc (Fidesz), Borkai Zsolt (Fidesz), Dr. Puskás Tivadar (KDNP), Cseresnyés Péter (Fidesz), Schmidt Csaba (Fidesz), Cserna Gábor (Fidesz), Szalay Ferenc (Fidesz), Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Székyné Dr. Sztrémi Melinda (Fidesz), Gyutai Csaba (Fidesz), Vantara Gyula (Fidesz), Habis László (KDNP), Dr. Zombor Gábor (Fidesz), Horváth István (Fidesz), Dr. Kovács Zoltán (Fidesz)
2011.11.29.: Dr. Hargitai János (KDNP), Kalmár Ferenc András (KDNP), Móring József Attila (KDNP)
2011.12.06.: Szekó József (Fidesz), Tasó László (Fidesz)
2011.11.24
4864/533 A helyi önkormányzatokról Kósa Lajos (Fidesz), Dr. Kovács Ferenc (Fidesz), Borkai Zsolt (Fidesz), Dr. Puskás Tivadar (KDNP), Cseresnyés Péter (Fidesz), Schmidt Csaba (Fidesz), Cserna Gábor (Fidesz), Szalay Ferenc (Fidesz), Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Székyné Dr. Sztrémi Melinda (Fidesz), Gyutai Csaba (Fidesz), Vantara Gyula (Fidesz), Habis László (KDNP), Dr. Zombor Gábor (Fidesz), Horváth István (Fidesz), Dr. Kovács Zoltán (Fidesz)
2011.11.28.: Nagy Csaba (Fidesz)
2011.11.29.: Dr. Hargitai János (KDNP), Kalmár Ferenc András (KDNP), Móring József Attila (KDNP)
2011.12.06.: Szekó József (Fidesz), Tessely Zoltán (Fidesz)
2011.11.24
4864/532 A helyi önkormányzatokról Kósa Lajos (Fidesz), Dr. Kovács Ferenc (Fidesz), Borkai Zsolt (Fidesz), Dr. Puskás Tivadar (KDNP), Cseresnyés Péter (Fidesz), Schmidt Csaba (Fidesz), Cserna Gábor (Fidesz), Szalay Ferenc (Fidesz), Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Székyné Dr. Sztrémi Melinda (Fidesz), Gyutai Csaba (Fidesz), Vantara Gyula (Fidesz), Habis László (KDNP), Dr. Zombor Gábor (Fidesz), Horváth István (Fidesz), Dr. Kovács Zoltán (Fidesz), Vigh László (Fidesz)
2011.11.29.: Dr. Hargitai János (KDNP), Kalmár Ferenc András (KDNP), Móring József Attila (KDNP)
2011.12.06.: Szekó József (Fidesz), Tasó László (Fidesz)
2011.11.24
4864/531 A helyi önkormányzatokról Kósa Lajos (Fidesz), Dr. Kovács Ferenc (Fidesz), Borkai Zsolt (Fidesz), Dr. Puskás Tivadar (KDNP), Cseresnyés Péter (Fidesz), Schmidt Csaba (Fidesz), Cserna Gábor (Fidesz), Szalay Ferenc (Fidesz), Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Székyné Dr. Sztrémi Melinda (Fidesz), Gyutai Csaba (Fidesz), Vantara Gyula (Fidesz), Habis László (KDNP), Dr. Zombor Gábor (Fidesz), Horváth István (Fidesz), Dr. Kovács Zoltán (Fidesz)
2011.11.29.: Dr. Hargitai János (KDNP), Kalmár Ferenc András (KDNP), Móring József Attila (KDNP)
2011.12.06.: Szekó József (Fidesz)
2011.11.24
4864/528 A helyi önkormányzatokról Kósa Lajos (Fidesz), Dr. Kovács Ferenc (Fidesz), Borkai Zsolt (Fidesz), Dr. Puskás Tivadar (KDNP), Cseresnyés Péter (Fidesz), Schmidt Csaba (Fidesz), Cserna Gábor (Fidesz), Szalay Ferenc (Fidesz), Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Székyné Dr. Sztrémi Melinda (Fidesz), Gyutai Csaba (Fidesz), Vantara Gyula (Fidesz), Habis László (KDNP), Dr. Zombor Gábor (Fidesz), Horváth István (Fidesz), Dr. Bóka István (Fidesz)
2011.11.29.: Dr. Hargitai János (KDNP), Kalmár Ferenc András (KDNP), Móring József Attila (KDNP)
2011.12.06.: Szekó József (Fidesz)
2011.11.24
4864/527 A helyi önkormányzatokról Kósa Lajos (Fidesz), Dr. Kovács Ferenc (Fidesz), Borkai Zsolt (Fidesz), Dr. Puskás Tivadar (KDNP), Cseresnyés Péter (Fidesz), Schmidt Csaba (Fidesz), Cserna Gábor (Fidesz), Szalay Ferenc (Fidesz), Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Székyné Dr. Sztrémi Melinda (Fidesz), Gyutai Csaba (Fidesz), Vantara Gyula (Fidesz), Habis László (KDNP), Dr. Zombor Gábor (Fidesz), Horváth István (Fidesz), Dr. Kovács Zoltán (Fidesz), Dr. Bóka István (Fidesz)
2011.11.29.: Dr. Hargitai János (KDNP), Kalmár Ferenc András (KDNP), Móring József Attila (KDNP)
2011.12.06.: Szekó József (Fidesz), Tessely Zoltán (Fidesz)
2011.11.24
4864/503 A helyi önkormányzatokról Dr. Láng Zsolt (Fidesz), Szekó József (Fidesz), Bebes István (Fidesz)
2011.12.06.: Tessely Zoltán (Fidesz)
2011.11.24
4864/502 A helyi önkormányzatokról Szekó József (Fidesz), Bebes István (Fidesz)
2011.12.06.: Tasó László (Fidesz)
2011.11.24
4864/501 A helyi önkormányzatokról Szekó József (Fidesz), Bebes István (Fidesz) 2011.11.24
4864/478 A helyi önkormányzatokról Dr. Láng Zsolt (Fidesz)
2011.12.06.: Szekó József (Fidesz)
2011.11.24
4864/474 A helyi önkormányzatokról Dr. Láng Zsolt (Fidesz)
2011.12.06.: Szekó József (Fidesz)
2011.11.24
4864/472 A helyi önkormányzatokról Dr. Láng Zsolt (Fidesz), Szekó József (Fidesz), Sági István (Fidesz), Bebes István (Fidesz) 2011.11.24
4864/471 A helyi önkormányzatokról Bebes István (Fidesz), Dr. Láng Zsolt (Fidesz)
2011.12.06.: Tasó László (Fidesz), Szekó József (Fidesz)
2011.11.24
4864/18 A helyi önkormányzatokról Dr. Czira Szabolcs (Fidesz)
2011.12.06.: Szekó József (Fidesz)
2011.11.16
4247/27 Az állatok védelméről és kíméletéről szóló 1998. évi XXVIII. törvény módosításáról Dr. Láng Zsolt (Fidesz), Szekó József (Fidesz) 2011.10.04
3500/5 A közfoglalkoztatásról és a közfoglalkoztatáshoz kapcsolódó, valamint egyéb törvények módosításáról Szekó József (Fidesz) 2011.06.20
3133/3 A területfejlesztési támogatásokról és a decentralizáció elveiről, a kedvezményezett térségek besorolásának feltételrendszeréről szóló 67/2007. (VI.28.) OGY határozat módosításáról Szekó József (Fidesz) 2011.06.15
58/5 A választási eljárásról szóló 1997. évi C. törvény módosításáról Szekó József (Fidesz) 2010.06.01