Készült: 2019.10.19.18:18:10 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

A Társadalmi szervezetek bizottsága hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Típus Albizottság
Létrehozás 1998.09.30.
Megszűnés 2002.05.14.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Társadalmi szervezetek bizottság


A Társadalmi szervezetek bizottsága hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) tagjainak változásai (5 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Halász János (Fidesz) Elnök 1998.09.30. 2001.12.17.  
Zuschlag János László (MSZP) Tag 1998.10.21. 2002.05.14.  
Czoma Kálmán (FKGP) Tag 1998.10.21. 2001.09.19.  
Béki Gabriella (SZDSZ) Tag 1998.10.21. 2002.05.14.  
Szászfalvi László (MDF) Tag 1998.10.21. 2002.05.14.  
Dr. Bognár László (MIÉP) Tag 1998.10.21. 2002.05.14.  
Czoma Kálmán (független) Tag 2001.09.20. 2002.05.14.  


A Társadalmi szervezetek bizottsága hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) üléseinek megjelenítése