Készült: 2020.07.04.15:09:19 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2018-

Törvényalkotási bizottság
Típus törvényalkotási
Létrehozás 2018.05.08.
Megszűnés  
Helyiség  
E-mail tab@parlament.hu
Honlap Honlap
Főbizottság  

Törvényalkotási bizottság jelenlegi tagjainak megjelenítése
Törvényalkotási bizottság tagjai változásának elrejtése

Törvényalkotási bizottság tagjainak változásai (39 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Hende Csaba (Fidesz) 1 Elnök 2018.05.08.    
Dr. Bajkai István (Fidesz) Alelnök 2018.05.08.    
Balla György (Fidesz) Alelnök 2018.05.08. 2018.10.15.  
Herczeg Tamás (Fidesz) Alelnök 2020.03.23.   Horváth László (Fidesz)
Horváth László (Fidesz) Alelnök 2018.10.15. 2020.03.23. Balla György (Fidesz)
Dr. Salacz László (Fidesz) 1 Alelnök 2018.05.08.    
Vécsey László (Fidesz) Alelnök 2018.05.08.    
Hegedűs Lorántné (Jobbik) Alelnök 2018.05.08. 2019.02.26.  
Bangóné Borbély Ildikó (MSZP) Alelnök 2019.12.11.   Dr. Varga László (MSZP)
Dr. Harangozó Tamás (MSZP) 1 Alelnök 2018.05.08. 2018.10.01.  
Dr. Varga László (MSZP) Alelnök 2018.10.01. 2019.12.11. Dr. Harangozó Tamás (MSZP) 1
Demeter Márta (LMP) Alelnök 2019.03.04.   Hegedűs Lorántné (független)
Ágh Péter (Fidesz) Tag 2020.05.05.   Bartos Mónika (Fidesz)
B. Nagy László (Fidesz) 1 Tag 2018.05.08.    
Balla György (Fidesz) Tag 2018.10.15.    
Bartos Mónika (Fidesz) Tag 2018.05.08. 2020.05.05.  
Bóna Zoltán (Fidesz) Tag 2018.05.08.    
Böröcz László (Fidesz) Tag 2019.10.21.   Hirt Ferenc (Fidesz)
Dr. Budai Gyula (Fidesz) 1 Tag 2018.10.30.   Dr. Selmeczi Gabriella (Fidesz)
Dunai Mónika (Fidesz) Tag 2018.05.08.    
Farkas Flórián (Fidesz) Tag 2018.05.08.    
Dr. Fazekas Sándor (Fidesz) Tag 2018.06.04.    
Hadházy Sándor (Fidesz) Tag 2018.05.08. 2018.10.15.  
Héjj Dávid Ádám (Fidesz) Tag 2018.05.11.    
Herczeg Tamás (Fidesz) Tag 2018.05.08. 2020.03.23.  
Hirt Ferenc (Fidesz) Tag 2018.05.08. 2018.12.07.  
Horváth László (Fidesz) Tag 2020.03.23.    
Horváth László (Fidesz) Tag 2018.05.08. 2018.10.15.  
Jakab István (Fidesz) Tag 2018.05.08. 2018.10.15.  
Dr. Kerényi János (Fidesz) Tag 2018.10.15.   Dr. Szűcs Lajos (Fidesz) 1
Mátrai Márta (Fidesz) 1 Tag 2018.05.08.    
Nagy Csaba (Fidesz) Tag 2018.10.15.   Hadházy Sándor (Fidesz)
Nyitrai Zsolt (Fidesz) Tag 2018.05.08.    
Ovádi Péter (Fidesz) Tag 2018.05.08.    
Dr. Selmeczi Gabriella (Fidesz) Tag 2018.05.08. 2018.10.30.  
Dr. Szűcs Lajos (Fidesz) 1 Tag 2018.05.08. 2018.10.15.  
Dr. Tapolczai Gergely (Fidesz) Tag 2018.05.08.    
Törő Gábor (Fidesz) Tag 2018.10.15.   Jakab István (Fidesz)
Balczó Zoltán (Jobbik) Tag 2019.07.08. 2020.03.09. Dr. Gyüre Csaba (Jobbik)
Dr. Brenner Koloman (Jobbik) Tag 2020.03.30. 2020.06.08. Balczó Zoltán (Jobbik)
Csányi Tamás (Jobbik) Tag 2019.02.18.   Jakab Péter (Jobbik)
Dudás Róbert (Jobbik) Tag 2019.11.18.   Pintér Tamás (Jobbik)
Dr. Fülöp Erik (Jobbik) Tag 2018.05.08. 2018.10.08.  
Dr. Gyüre Csaba (Jobbik) Tag 2019.04.01. 2019.07.08. Hegedűs Lorántné (független)
Jakab Péter (Jobbik) Tag 2018.05.08. 2019.02.18.  
Kálló Gergely (Jobbik) Tag 2020.03.09.   Stummer János (Jobbik)
Pintér Tamás (Jobbik) Tag 2018.10.15. 2019.10.28. Potocskáné Kőrösi Anita (Jobbik)
Potocskáné Kőrösi Anita (Jobbik) Tag 2018.06.04. 2018.10.15.  
Dr. Steinmetz Ádám (Jobbik) Tag 2018.10.15. 2019.03.04. Dr. Fülöp Erik (Jobbik)
Stummer János (Jobbik) Tag 2018.05.08. 2020.03.09.  
Szilágyi György (Jobbik) Tag 2018.05.08. 2020.06.08.  
Dr. Aradszki András (KDNP) Tag 2018.06.04.   Nacsa Lőrinc (KDNP)
Nacsa Lőrinc (KDNP) Tag 2018.05.08. 2018.06.04.  
Dr. Vejkey Imre (KDNP) Tag 2018.05.08.    
Bangóné Borbély Ildikó (MSZP) Tag 2018.05.08. 2018.06.04.  
Bangóné Borbély Ildikó (MSZP) Tag 2019.12.02. 2019.12.11.  
Hiszékeny Dezső (MSZP) Tag 2018.05.08.    
Molnár Gyula (MSZP) Tag 2018.10.01. 2019.12.02. Dr. Harangozó Tamás (MSZP) 1
Dr. Szakács László (MSZP) Tag 2019.12.02.   Molnár Gyula (MSZP)
Tóbiás József (MSZP) Tag 2019.04.01. 2019.10.31. Dr. Tóth Bertalan (MSZP)
Dr. Tóth Bertalan (MSZP) Tag 2018.05.08. 2019.03.04.  
Dr. Varga László (MSZP) Tag 2018.06.04. 2018.10.01. Bangóné Borbély Ildikó (MSZP)
Dr. Varga László (MSZP) Tag 2019.12.11.   Bangóné Borbély Ildikó (MSZP)
Arató Gergely (DK) Tag 2018.05.08.    
Hajdu László (DK) Tag 2018.05.08.    
Dr. Keresztes László Lóránt (LMP) Tag 2018.05.08.    
Burány Sándor (Párbeszéd) Tag 2018.05.08.    
Farkas Gergely (független) Tag 2020.06.08.   Szilágyi György (Jobbik)
Hegedűs Lorántné (független) Tag 2019.03.04. 2019.03.21. Dr. Steinmetz Ádám (Jobbik)
Sneider Tamás (független) Tag 2020.06.08.   Dr. Brenner Koloman (Jobbik)

Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Törvényalkotási bizottság Fidesz 23 58.97%
Jobbik 3 7.69%
KDNP 2 5.13%
MSZP 4 10.26%
DK 2 5.13%
LMP 2 5.13%
Párbeszéd 1 2.56%
független 2 5.13%
Összesen 39 100.00%

Törvényalkotási bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése
Törvényalkotási bizottságnak nincs albizottsága.
A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok