Készült: 2020.08.06.18:28:48 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

Gyermek- és ifjúságügyi albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 1998.11.11.
Megszűnés 2002.05.14.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Ifjúsági bizottság


Gyermek- és ifjúságügyi albizottság tagjainak változásai (6 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Vincze László (FKGP) Elnök 1998.11.30. 2002.05.14. Zakó László (FKGP)
Zakó László (FKGP) Elnök 1998.11.11. 1998.11.29.  
Csizmár Gábor (MSZP) Alelnök 1998.11.11. 2002.05.14.  
Birkás Tivadar (Fidesz) Tag 1998.11.11. 2002.05.14.  
Gyürk András (Fidesz) Tag 1998.11.11. 2002.05.14.  
Imre Zsolt (Fidesz) Tag 1998.11.11. 2002.05.14.  
Tóbiás József (MSZP) Tag 1998.11.11. 2002.05.14.  
Horn Gábor (SZDSZ) Tag 1998.11.11. 2000.09.05.