Készült: 2020.10.21.03:57:15 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

Katonai ombudsman albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 1998.09.09.
Megszűnés 2002.05.14.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Honvédelmi bizottság


Katonai ombudsman albizottság tagjainak változásai (5 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Atyánszky György (FKGP) Elnök 1998.09.09. 2001.09.19.  
Atyánszky György (független) Elnök 2001.09.20. 2002.05.14.  
Dr. Gyimesi József (Fidesz) Tag 1998.09.09. 2002.05.14.  
Szili Sándor (MSZP) Tag 1998.09.09. 2002.05.14.  
Lezsák Sándor (MDF) Tag 1998.09.09. 2002.05.14.  
Kapronczi Mihály (MIÉP) Tag 1998.09.09. 2002.05.14.  


 
Katonai ombudsman albizottság
  Ülés
sorszáma
és a jegyzőkönyv
Éven
belüli
sorszám
Dátum Hat. képesség Ülés
hossza
(ó:pp)
1 1 1/1998 1998.11.05. Határozatképes 2:20