Készült: 2020.04.09.03:18:21 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2010-2014

Paraméterek:
Képviselő: Kővári János

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
11101/1 Az atomenergiával, valamint az energetikával kapcsolatos egyes törvények, továbbá a fegyveres biztonsági őrségről, a természetvédelmi és a mezei őrszolgálatról szóló 1997. évi CLIX. törvény módosításáról Kővári János (Fidesz) 2013.05.22
10900/12 Az agrárgazdasági jelentés elkészítéséről Kővári János (Fidesz) 2013.05.21
10900/11 Az agrárgazdasági jelentés elkészítéséről Kővári János (Fidesz) 2013.05.21
9064/4 A Nemzeti Fenntartható Fejlődés Keretstratégiáról Kővári János (Fidesz) 2013.02.26
7955/1 A munkahelyvédelmi akciótervben foglaltak megvalósítása érdekében szükséges egyes törvények módosításáról Kővári János (Fidesz) 2012.09.11
7655/328 Magyarország 2013. évi központi költségvetéséről Kővári János (Fidesz) 2012.07.06
7655/325 Magyarország 2013. évi központi költségvetéséről Kővári János (Fidesz), Dr. Hoppál Péter (Fidesz), Csizi Péter (Fidesz), Nagy Csaba (Fidesz), Koszorús László (Fidesz), Horváth Zoltán (Fidesz), Dr. Hargitai János (KDNP) 2012.07.06
5315/33 A lelkiismereti és vallásszabadság jogáról, valamint az egyházak, vallásfelekezetek és vallási közösségek jogállásáról Kővári János (Fidesz) 2011.12.28
4866/148 Az egyesülési jogról, a közhasznú jogállásról, valamint a civil szervezetek működéséről és támogatásáról Kővári János (Fidesz) 2011.11.23
4866/140 Az egyesülési jogról, a közhasznú jogállásról, valamint a civil szervezetek működéséről és támogatásáról Kővári János (Fidesz) 2011.11.22
4866/139 Az egyesülési jogról, a közhasznú jogállásról, valamint a civil szervezetek működéséről és támogatásáról Kővári János (Fidesz) 2011.11.22
4866/138 Az egyesülési jogról, a közhasznú jogállásról, valamint a civil szervezetek működéséről és támogatásáról Kővári János (Fidesz) 2011.11.22
4866/137 Az egyesülési jogról, a közhasznú jogállásról, valamint a civil szervezetek működéséről és támogatásáról Kővári János (Fidesz) 2011.11.22
4866/136 Az egyesülési jogról, a közhasznú jogállásról, valamint a civil szervezetek működéséről és támogatásáról Kővári János (Fidesz) 2011.11.22
4866/135 Az egyesülési jogról, a közhasznú jogállásról, valamint a civil szervezetek működéséről és támogatásáról Kővári János (Fidesz) 2011.11.22
4866/134 Az egyesülési jogról, a közhasznú jogállásról, valamint a civil szervezetek működéséről és támogatásáról Kővári János (Fidesz) 2011.11.22
4866/133 Az egyesülési jogról, a közhasznú jogállásról, valamint a civil szervezetek működéséről és támogatásáról Kővári János (Fidesz) 2011.11.22
4866/132 Az egyesülési jogról, a közhasznú jogállásról, valamint a civil szervezetek működéséről és támogatásáról Kővári János (Fidesz) 2011.11.22
4866/131 Az egyesülési jogról, a közhasznú jogállásról, valamint a civil szervezetek működéséről és támogatásáról Kővári János (Fidesz) 2011.11.22
4866/130 Az egyesülési jogról, a közhasznú jogállásról, valamint a civil szervezetek működéséről és támogatásáról Kővári János (Fidesz) 2011.11.22
4866/129 Az egyesülési jogról, a közhasznú jogállásról, valamint a civil szervezetek működéséről és támogatásáról Kővári János (Fidesz) 2011.11.22
4866/40 Az egyesülési jogról, a közhasznú jogállásról, valamint a civil szervezetek működéséről és támogatásáról Kővári János (Fidesz) 2011.11.15
4866/39 Az egyesülési jogról, a közhasznú jogállásról, valamint a civil szervezetek működéséről és támogatásáról Kővári János (Fidesz) 2011.11.15
4866/38 Az egyesülési jogról, a közhasznú jogállásról, valamint a civil szervezetek működéséről és támogatásáról Kővári János (Fidesz) 2011.11.15
4866/37 Az egyesülési jogról, a közhasznú jogállásról, valamint a civil szervezetek működéséről és támogatásáról Kővári János (Fidesz) 2011.11.15
4365/686 Magyarország 2012. évi költségvetéséről Kővári János (Fidesz) 2011.12.06
3005/25 A lakásszövetkezetekről szóló 2004. évi CXV. törvény, valamint a társasházakról szóló 2003. évi CXXXIII. törvény módosításáról Kővári János (Fidesz) 2011.05.23
1382/62 A jogszabályok előkészítésében való társadalmi részvételről Révész Máriusz (Fidesz), Kővári János (Fidesz) 2010.11.08
1382/61 A jogszabályok előkészítésében való társadalmi részvételről Révész Máriusz (Fidesz), Kővári János (Fidesz) 2010.11.08
1376/51 Az adó- és járuléktörvények, a számviteli törvény és a könyvvizsgálói kamarai törvény, valamint az európai közösségi jogharmonizációs kötelezettségek teljesítését célzó adó- és vámjogi tárgyú törvények módosításáról Kővári János (Fidesz) 2010.10.27
360/35 A médiát és a hírközlést szabályozó egyes törvények módosításáról Révész Máriusz (Fidesz), Kővári János (Fidesz) 2010.06.15
359/16 A Magyar Köztársaság Alkotmányáról szóló 1949. évi XX. törvény módosításáról Révész Máriusz (Fidesz), Kővári János (Fidesz) 2010.06.15
359/15 A Magyar Köztársaság Alkotmányáról szóló 1949. évi XX. törvény módosításáról Révész Máriusz (Fidesz), Kővári János (Fidesz) 2010.06.15
359/14 A Magyar Köztársaság Alkotmányáról szóló 1949. évi XX. törvény módosításáról Révész Máriusz (Fidesz), Kővári János (Fidesz) 2010.06.15
359/13 A Magyar Köztársaság Alkotmányáról szóló 1949. évi XX. törvény módosításáról Révész Máriusz (Fidesz), Kővári János (Fidesz) 2010.06.15
359/12 A Magyar Köztársaság Alkotmányáról szóló 1949. évi XX. törvény módosításáról Révész Máriusz (Fidesz), Kővári János (Fidesz) 2010.06.15
359/11 A Magyar Köztársaság Alkotmányáról szóló 1949. évi XX. törvény módosításáról Révész Máriusz (Fidesz), Kővári János (Fidesz) 2010.06.15
32/40 A helyi önkormányzati képviselők és polgármesterek választásáról Kővári János (Fidesz) 2010.05.26
32/38 A helyi önkormányzati képviselők és polgármesterek választásáról Kővári János (Fidesz) 2010.05.25
32/37 A helyi önkormányzati képviselők és polgármesterek választásáról Kővári János (Fidesz) 2010.05.25