Készült: 2020.04.09.03:54:29 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2010-2014

Energiaügyi albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2010.06.08.
Megszűnés  
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Fenntartható fejlődés bizottsága


Energiaügyi albizottság tagjainak változásai (8 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Koncz Ferenc (Fidesz) Elnök 2010.06.15. 2014.05.05.  
Bödecs Barna (Jobbik) Alelnök 2010.06.15. 2012.12.04.  
Jávor Benedek (független) Alelnök 2013.05.06. 2014.05.05.  
Bartos Mónika (Fidesz) Tag 2010.06.15. 2014.05.05.  
Fejér Andor (Fidesz) Tag 2010.06.15. 2012.12.31.  
Kővári János (Fidesz) Tag 2013.05.06. 2014.05.05. Fejér Andor (Fidesz)
Schmidt Csaba (Fidesz) Tag 2010.06.15. 2014.05.05.  
Dr. Oláh Lajos (MSZP) Tag 2010.06.15. 2011.10.23.  
Kepli Lajos (Jobbik) 1 Tag 2013.05.06. 2014.05.05. Bödecs Barna (Jobbik)
Dr. Aradszki András (KDNP) Tag 2010.06.15. 2014.05.05.  
Dr. Nagy Andor (KDNP) Tag 2010.06.15. 2013.08.22.  
Jávor Benedek (LMP) Tag 2010.06.15. 2013.02.11.  
Dr. Oláh Lajos (független) Tag 2013.05.06. 2014.05.05.  

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.

Energiaügyi albizottság üléseinek megjelenítése