Készült: 2021.12.01.09:56:51 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

Településügyi albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 1998.07.08.
Megszűnés 2002.05.14.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Területfejlesztési bizottság


Településügyi albizottság tagjainak változásai (4 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Pogácsás Tibor (Fidesz) Elnök 1998.07.08. 2002.05.14.  
Becsó Zsolt (Fidesz) Tag 1998.11.03. 2002.05.14.  
Dr. Rapcsák András (Fidesz) Tag 1998.11.03. 2002.02.03.  
Bajor Tibor (MSZP) Tag 1998.11.03. 2002.05.14.  
Hiesz György (MSZP) Tag 1998.11.03. 2002.05.14.  


Településügyi albizottság üléseinek megjelenítése