Készült: 2020.08.11.06:08:56 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2010-2014

Az Egészségügyi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Típus Albizottság
Létrehozás 2010.06.09.
Megszűnés  
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Egészségügyi bizottság


Az Egészségügyi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) tagjainak változásai (7 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Hollósi Antal Gábor (Fidesz) Elnök 2013.04.22. 2014.05.05. Dr. Horváth Zsolt (Fidesz)
Dr. Horváth Zsolt (Fidesz) Elnök 2011.03.16. 2013.04.22.  
Bábiné Szottfried Gabriella (Fidesz) Tag 2013.05.21. 2014.05.05. Dr. Heintz Tamás (Fidesz)
Dr. Heintz Tamás (Fidesz) Tag 2011.03.16. 2013.05.21.  
Dr. Hollósi Antal Gábor (Fidesz) Tag 2011.03.16. 2013.04.22.  
Dr. Horváth Zsolt (Fidesz) Tag 2013.04.22. 2013.05.14.  
Dr. Szalay Péter (Fidesz) Tag 2013.05.14. 2014.05.05. Dr. Horváth Zsolt (Fidesz)
Dr. Garai István Levente (MSZP) Tag 2011.03.16. 2014.05.05.  
Dr. Kiss Sándor (Jobbik) Tag 2011.03.16. 2014.05.05.  
Dr. Puskás Tivadar (KDNP) Tag 2011.03.16. 2014.05.05.  
Szilágyi László (LMP) Tag 2011.03.16. 2013.02.11.  
Szilágyi László (független) Tag 2013.02.25. 2014.05.05.  


Az Egészségügyi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) üléseinek megjelenítése