Készült: 2019.09.15.15:22:47 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2018-

Paraméterek:
Képviselő: Bánki Erik (Fidesz)

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
5243/9 A sportról szóló 2004. évi I. törvény módosításáról Bánki Erik (Fidesz) 2019.03.26
3634/6 A sportról szóló 2004. évi I. törvény olimpiai járadékkal összefüggő módosításáról Bánki Erik (Fidesz) 2018.12.04
3632/4 A Nemzeti Hírközlési és Informatikai Tanácsról Bánki Erik (Fidesz) 2018.12.04
2600/3 A lakástakarékpénztárakról szóló 1996. évi CXIII. törvény módosításáról Bánki Erik (Fidesz) 2018.10.15
712/4 A sportról szóló 2004. évi I. törvény és az egyesülési jogról, a közhasznú jogállásról, valamint a civil szervezetek működéséről és támogatásáról szóló 2011. évi CLXXV. törvény módosításáról Bánki Erik (Fidesz) 2018.07.10