Készült: 2019.11.16.02:10:18 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 1998-2002

Paraméterek:
Képviselő: Tállai András (Fidesz)

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
T/3015 A vámjogról, a vámeljárásról, valamint a vámigazgatásról szóló 1995. évi C. törvény módosításáról Tállai András (Fidesz) 2000.08.24
T/2954 A szőlőtermesztésről és a borgazdálkodásról szóló 1997. évi CXXI. törvény módosításáról Font Sándor (MDF), Dr. Kerényi János (Fidesz), Lasztovicza Jenő (Fidesz), Tállai András (Fidesz), Schmidt Ferenc (Fidesz) 2000.07.27
A/2449 Feloldható-e a hiányos számlák használata miatt a vállalkozók körében kialakult bizonytalanság? Tállai András (Fidesz) 2000.03.20