Készült: 2020.04.09.19:09:54 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2014-2018

Gazdasági bizottság
Típus állandó
Létrehozás 2014.05.06.
Megszűnés 2018.05.07.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Gazdasági bizottság tagjai változásának elrejtése

Gazdasági bizottság tagjainak változásai (15 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Bánki Erik (Fidesz) Elnök 2015.10.19. 2018.05.07. Rogán Antal (Fidesz)
Rogán Antal (Fidesz) Elnök 2014.05.06. 2015.10.19.  
Bánki Erik (Fidesz) Alelnök 2014.06.02. 2015.10.19. Dr. Mengyi Roland (Fidesz)
Dr. Czomba Sándor (Fidesz) 1 Alelnök 2015.10.19. 2018.05.07. Dr. Völner Pál (Fidesz)
L. Simon László (Fidesz) Alelnök 2014.06.02. 2014.06.22. Vantara Gyula (Fidesz)
Manninger Jenő (Fidesz) Alelnök 2015.10.19. 2018.05.07. Bánki Erik (Fidesz)
Dr. Mengyi Roland (Fidesz) Alelnök 2014.05.06. 2014.06.02.  
Dr. Mengyi Roland (Fidesz) Alelnök 2014.06.23. 2018.05.07. Dr. Seszták Miklós (KDNP)
Vantara Gyula (Fidesz) Alelnök 2014.05.06. 2014.06.02.  
Dr. Völner Pál (Fidesz) Alelnök 2014.06.23. 2015.10.19. L. Simon László (Fidesz)
Tóth Csaba (MSZP) Alelnök 2014.05.06. 2018.05.07.  
Z. Kárpát Dániel (Jobbik) Alelnök 2014.05.06. 2016.10.10.  
Dr. Seszták Miklós (KDNP) Alelnök 2014.05.06. 2014.06.10.  
Bánki Erik (Fidesz) Tag 2014.05.06. 2014.06.02.  
Bencsik János (Fidesz) Tag 2014.05.06. 2018.05.07.  
Cseresnyés Péter (Fidesz) Tag 2014.05.06. 2015.10.19.  
Dr. Galambos Dénes (Fidesz) Tag 2014.06.23. 2018.05.07. Vantara Gyula (Fidesz)
Hadházy Sándor (Fidesz) Tag 2015.11.02. 2018.05.07. Manninger Jenő (Fidesz)
L. Simon László (Fidesz) Tag 2014.05.06. 2014.06.02.  
Manninger Jenő (Fidesz) Tag 2015.02.16. 2015.10.19. Dr. Latorcai János (KDNP)
Dr. Mengyi Roland (Fidesz) Tag 2014.06.02. 2014.06.23. Bánki Erik (Fidesz)
Riz Gábor (Fidesz) Tag 2014.05.06. 2018.05.07.  
Tiffán Zsolt (Fidesz) Tag 2014.05.06. 2018.05.07.  
Vantara Gyula (Fidesz) Tag 2014.06.02. 2014.06.23. L. Simon László (Fidesz)
Dr. Szakács László (MSZP) Tag 2016.09.12. 2018.05.07. Velez Árpád (MSZP)
Velez Árpád (MSZP) Tag 2014.05.06. 2016.09.12.  
Volner János (Jobbik) Tag 2014.05.06. 2018.05.07.  
Z. Kárpát Dániel (Jobbik) Tag 2016.10.10. 2018.05.07.  
Hollik István (KDNP) Tag 2015.10.19. 2018.05.07. Cseresnyés Péter (Fidesz)
Dr. Latorcai János (KDNP) Tag 2014.06.10. 2014.12.08. Dr. Seszták Miklós (KDNP)
Dr. Seszták Miklós (KDNP) Tag 2014.06.10. 2014.06.10.  
Schmuck Erzsébet (LMP) Tag 2017.10.02. 2018.05.07. Varju László (független)
Dr. Molnár Csaba (független) Tag 2014.05.06. 2014.06.20.  
Varju László (független) Tag 2014.07.04. 2017.10.02. Dr. Molnár Csaba (független)

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.
Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Gazdasági bizottság Fidesz 9 60.00%
MSZP 2 13.33%
Jobbik 2 13.33%
KDNP 1 6.67%
LMP 1 6.67%
Összesen 15 100.00%

Gazdasági bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok