Készült: 2021.01.25.05:37:20 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2002-2006

Paraméterek:
Képviselő: Dr. Szent-Iványi István

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
H/9881 A Magyar Köztársaság Országgyűlésének Házszabályáról szóló 46/1994. (IX. 30.) OGY határozat módosításáról Dr. Vastagh Pál (MSZP), Dr. Szájer József (Fidesz), Dr. Szent-Iványi István (SZDSZ), Herényi Károly (MDF) 2004.04.20
A/5373 Mi történt Székelyudvarhelyen? Dr. Szent-Iványi István (SZDSZ) 2003.09.15
H/4101 A nemzeti lovas programot előkészítő eseti bizottság létrehozásáról Göndör István (MSZP), Farkas Sándor (Fidesz), Dr. Szent-Iványi István (SZDSZ), Dr. Horváth Balázs (MDF) 2003.05.26