Készült: 2021.01.20.10:26:05 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 1998-2002

Paraméterek:
Képviselő: Dr. Surján László

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
K/3582 Feladata-e a magyar nyelvű kultúra terjesztése a külhoni Magyar Kulturális Intézeteknek? Dr. Surján László (Fidesz) 2000.12.13
K/3581 Utalhat-e biztonsági kockázatra egy Moszkvában szerzett diploma? Dr. Surján László (Fidesz) 2000.12.13
T/3363 A családok támogatásáról szóló 1998. évi LXXXIV. törvény módosításáról Dr. Selmeczi Gabriella (Fidesz), Dr. Surján László (Fidesz), Dr. Mánya Kristóf (Fidesz), Koltai Ildikó (Fidesz), Hortobágyi Krisztina (Fidesz) 2000.11.02
H/923 Az Európa Tanácsnak -megalakulása 50.évfordulója alkalmából- a Magyar Országgyűlés által juttatandó nemzeti adományról Dr. Kurucsai Csaba (FKGP), Dr. Surján László (Fidesz), Dr. Bánk Attila (FKGP), Dr. Kelemen András (MDF), Dr. Pokol Béla (FKGP), Rockenbauer Zoltán (Fidesz), Molnár Gyula (MSZP), Dr. Lotz Károly (SZDSZ), Dr. Tabajdi Csaba (MSZP) 1999.03.03
K/922 Csődbe mennek-e az önkormányzatok, ha Phare segélyben részesültek? Dr. Surján László (Fidesz) 1999.03.02
I/921 Átok vagy áldás - gondolatok a Phare segély kapcsán. Dr. Surján László (Fidesz) 1999.03.02
I/541 Megállíthatók-e a részleges kórház-privatizáció során kialakult káros folyamatok? Dr. Surján László (Fidesz) 1998.12.02